Kapat

Giztop’tan Sadece $ 22.99 Olan Xiaomi Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 2

Dünya çapında popülerlik kazandıran akıllı telefonlar sunmanın yanı sıra, Xiaomi günlük yaşamımızda kullanışlı olan akıllı cihazlar sunmaya eğildi. Günlük yaşam kullanımı için tasarlanan Xiaomi tarafından sunulan bu ürünlerden bazıları akıllı diş fırçaları, spor bandı, Mi Hava Temizleyici vb. gibi birçok ürünler

Buna paralel olarak, Çin elektronik devi son zamanlarda etkileyici akıllı ev aletleri portföyüne Xiaomi Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 2’yi ekledi. Siyahın yanı sıra beyaz da dahil olmak üzere iki çekici renk seçeneğiyle sunulan özellik yüklü müzik aksesuarı Giztop’da bir fiyat indirimi aldı.

Hem siyah hem de beyaz renkli Xiaomi Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 2 modelleri normalde sizi 29,99 dolara geri döndürür, sadece 22,99 $ daha düşük bir fiyata alabilirsiniz. Kısacası, popüler Çince e-postacıdan sipariş vermeniz koşuluyla, Bluetooth hoparlörünün orijinal fiyatından 7 $ indirim alabilirsiniz.

Xiaomi’nin Kompakt Bluetooth Hoparlörü minimalist bir tasarıma sahiptir. Üst hoparlör yüksek kaliteli alüminyum kullanılarak yapılır ve şık bir görünüm ve his için eloksal oksit ile kaplanır. Akıllı hoparlörün alt kısmı güçlü PC ve ABS alaşımı kullanılarak üretilmiştir ve şık bir LED göstergesi içerir.

Tam bas ve net tiz sunmak için tasarlanan bu Tmyphany hoparlör, 7 saate kadar müzik çalma olanağı sağlayan 1200mAh Li-Polimer batarya ile desteklenmektedir. Çoğu Bluetooth özellikli cihazla uyumlu ve 10 metreye kadar geniş bir yelpazeyi destekleyen gelişmiş Bluetooth 4.1’i benimser.

Xiaomi Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 2, eller serbest görüşme için yerleşik bir mikrofona sahiptir. Gelen çağrıları almak için alüminyum üst kısma hafifçe basın. Taşınabilir Bluetooth hoparlör hakkında daha fazla bilgi edinmek ve siparişinizi vermek için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz .

Gizmochina Kuponları, çevrimiçi mağazalardan Çin ürünlerinin fırsatlarını ve kuponlarını bulan, raporlayan ve değerlendiren bir topluluktur. Cep telefonlarından ve akıllı cihazlardan tasarruf etmek için daha fazla kupon bulmak için lütfen burayı ziyaret edin .

0 0 0 0 0 0

“Giztop’tan Sadece $ 22.99 Olan Xiaomi Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 2” üzerine 5 yorum

  1. Sultan says:
  2. Esra says:
  3. Özlem says:
  4. Halil says:
  5. Emine says:

Yorumlar kapalı.