Gionee G6 Lansmanı: Arkada Huawei Mate 20, Önde Mate 30

2 dk


Aralık ayında piyasaya sürülen DOOV X11 Pro’yu hatırlıyor musunuz ? İPhone 11 Pro’ya benzeyen ancak Xiaomi CC9 posteri ile gelen akıllı telefon? Peki bugün, daha küçük bir Çinli telefon üreticisi aynı yolu izlemeye karar verdi; bu sefer bir Huawei “klonu” ile.

Gionee G6 Lansmanı: Arkada Huawei Mate 20, Önde Mate 30

eni piyasaya sürülen Gionee G6, arkadaki Huawei Mate 20 Pro’ya çok benziyor ve görünüşte iki kamera ve iki LED flaşı kapsayan dikdörtgen bir kamera modülü ile. Yani, aslında üç arka kamerayı paketleyen gerçek Mate 20 Pro gibi değil.

Gemideki sensörler de birincil için 12MP ve ikincil için sadece 2MP çözünürlükte oldukça par. Huawei Mate 20 Pro’dayken, 8MP ikincil telefoto lens ve üçüncü 20MP ultra geniş açılı kamera ile birlikte 40MP birincil telefonumuz vardı.

Cihazın ön kısmına doğru hareket eden Gionee G6, üstünde su damlası çentiği bulunan ortalama büyüklükte 6.2 inçlik bir ekrana sahip. Ekran 720 × 1520 çözünürlüğe sahiptir, bu arada çentikteki kamera 13MP res’e sahiptir. Ancak ekranın en ilginç yanı, Gionee’nin Huawei Mate 30 serisinden alınan bir duvar kağıdı ile tanıtmaya karar vermesidir. Böylece yakışıklı arkada Mate 20 Pro ve önde Mate 30 Pro gibi görünüyor.

Gionee’nin telefonundaki diğer özellikler arasında MediaTek’ten isimsiz bir sekiz çekirdekli işlemci; 4GB RAM ve 64GB dahili depolama ile eşleştirildi. Akıllı telefon daha sonra büyük bir 5000mAh kapasiteli pil ile çalışıyor, bir USB Type-C bağlantı noktasına sahip ve Android 9’u kutudan çıkarıyor. Son olarak, fiyatlandırm


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

58
7 Paylaşım, 58 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir