Teknoloji Haberleri

Getir Market, Yemek ve İş Sonrasında Araç Kiralama Hizmetine Başladı!

Market alışverişinden iş bulmaya kadar birçok hizmet sunan Getir artık de araç kiralama özelliğine kavuştu. Gelin bu hizmeti nasıl kullanacağınıza bakalım.

GetirAraç nasıl kullanılır? Yorumlar Yusuf AkbaşYusuf AkbaşYazar 2 Getir’e araç kiralama özelliği geldi: GetirAraçTam Boyutta Gör Market, yemek, taksi ve işleri bünyesinde bulundurarak çok kapsamlı bir uygulama haline gelen Getir’e artık de dakikalık araç kiralama özelliği geldi.

getir market yemek ve is sonrasinda arac kiralama hizmetine basladi 0 rQiVzO1b

GetirAraç isimli yeni özelliğin testleri başladı. Kullanıcılar etrafındaki araçları tıpkı scooter kiralar üzere süratli biçimde kiralayabilecek.

Getir, geçen sene Ekim ayında Moov’un yüzde 75 payını yaklaşık 23 milyon dolara satın almıştı.

getir market yemek ve is sonrasinda arac kiralama hizmetine basladi 1 rpEtf8Ma

Artık Getir uygulamasına eklenen GetirAraç özelliği sayesinde etraftaki Moov araçlarını Getir uygulaması üzerinden kiralama hizmeti başladı.

Bulunduğunuz bölgede Moov hizmet veriyorsa Getir uygulamasını güncelledikten sonra GetirAraç’a seçeneğini göreceksiniz.

getir market yemek ve is sonrasinda arac kiralama hizmetine basladi 2 JzDLUcsv

Getir uygulaması içerisinden GetirAraç’a giriş yaptıktan sonra, etrafınızdaki kiralamaya müsait araçlar harita üzerinden gözükecek. Aracın başına geldiğinizde kredi kartınızdan çekim yapılacak ve aracın kapıları açılacak. Torpidodaki anahtarı kullanarak sürüşe başlayabileceksiniz. Sürüşün sonunda aracı Moov’un müsaade verdiği rastgele bir yere bırakabilir ve aracın etrafının fotoğrafını çekerek kiralamayı sonlandırabilirsiniz.

Kaynak: https://onedio.com/haber/getir-market-yemek-ve-is-sonrasinda-arac-kiralama-hizmetine-basladi-1066442

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu