Bitcoin

Geçtiğimiz Hafta (2-8 Mayıs) Tüm Vakitlerin En Yüksek Düzeyine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

Cryptorank bilgilerinden edinilen bilgilere nazaran 2-8 Mayıs 2022 tarihleri ortasında tüm vakitlerin en yüksek düzeyine (ATH) Zipmex (ZMT), Evmos (EVMOS), Project Galaxy (GAL) ve USDD (USDD) ulaştı.

Kripto varlık piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu formda;

  • Zipmex (ZMT)
  • Evmos (EVMOS)
  • Project Galaxy (GAL)
  • USDD (USDD)

Zipmex (ZMT): Zipmex, varlıklar üzerinde kullanıcılara yüksek likidite ve sigorta sağlayan Asya’nın önde gelen dijital varlık borsasıdır. Mahallî tokeni ZMT, tüm vakitlerin en yüksek fiyatına (ATH) 2 Mayıs 2022 tarihinde 3,05 dolarla ulaştı.

Evmos (EVMOS): Evmos, Ethereum ile büsbütün uyumlu ve birlikte çalışabilir, ölçeklenebilir, yüksek verimli bir Proof-of-Stake blok zinciridir. EVMOS, tüm vakitlerin en yüksek düzeyine (ATH) 4 Mayıs 2022 tarihinde 4,55 dolarla ulaştı.

Project Galaxy (GAL): Web3 geliştiricilerinin ve projelerinin daha uygun eserler ve topluluklar oluşturmak için dijital kimlik bilgilerinden ve NFT’lerden yararlanmasına yardımcı olur. GAL, tüm vakitlerin en yüksek düzeyine (ATH) 5 Mayıs 2022 tarihinde 20.62 dolarla ulaştı.

USDD (USDD): USDD, TRON blok zincirinde çalışan merkeziyetsiz bir algoritmik stabilcoindir. USDD, tüm vakitlerin en yüksek düzeyine (ATH) 7 Mayıs 2022 tarihinde 1,02 dolarla ulaştı.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/gectigimiz-hafta-2-8-mayis-tum-zamanlarin-en-yuksek-seviyesine-ath-ulasan-kripto-varliklar/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu