Kripto Para

Geçtiğimiz Hafta (11-17 Nisan) Tüm Vakitlerin En Yüksek Düzeyine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

Cryptorank datalarından edinilen bilgilere nazaran 11-17 Nisan 2022 tarihleri ortasında tüm vakitlerin en yüksek düzeyine (ATH) Zipmex (ZMT), Aleph Zero (AZERO), Nym (NYM) ve Railgun (RAIL) ulaştı.

Kripto varlık piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu formda;

  • Zipmex (ZMT)
  • Aleph Zero (AZERO)
  • Nym (NYM)
  • Railgun (RAIL)

Zipmex (ZMT): Zipmex, kripto varlıkların üzerinde yüksek likidite ve sigorta sağlayan Asya’nın önde gelen dijital varlık borsasıdır. Borsanın mahallî tokeni ZMT’dir. ZMT, tüm vakitlerin en yüksek fiyatına (ATH) 13 Nisan 2022’de 2,95 dolarla ulaştı.

Aleph Zero (AZERO): Aleph Zero, kapalılığı artıran, DAG tabanlı bir altyapı katmanıdır. AZERO, tüm vakitlerin en yüksek fiyatına (ATH) 14 Nisan 2022 tarihinde 3,09 dolarla ulaştı.

Nym (NYM): Nym, mevcut internet protokollerinden data sızıntısını önlemek için altyapı geliştiren bir projedir. NYM, tüm vakitlerin en yüksek fiyatına (ATH) 15 Nisan 2022 tarihinde 5,17 dolarla ulaştı.

Railgun (RAIL): Railgun, görünmez transferler ve özel DeFi için akıllı bir mukavele sistemidir. RAIL, tüm vakitlerin en yüksek fiyatına (ATH) 17 Nisan 2022 tarihinde 3,79 dolarla ulaştı.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/gectigimiz-hafta-11-17-nisan-tum-zamanlarin-en-yuksek-seviyesine-ath-ulasan-kripto-varliklar/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu