Oyun

Games with Gold Mart 2023 fiyatsız oyunları muhakkak oldu!

Microsoft, oyun konsolu tarafındaki muvaffakiyetini başlattığı abonelik hizmetleriyle sürdürüyor. Her ay Game Pass dahil servislerini yeni fiyatsız oyunlarla güncelleyen şirket, kısa müddet evvel Mart 2023 takvimini de duyurdu. Games with Gold mart ayı fiyatsız oyunları muhakkak oldu.

Games with Gold Mart 2023 oyunları açıklandı

Microsoft, Games with Gold programı kapsamında Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate üyelerine özel Mart 2023 oyunlarını açıkladı. Bu ayki üretimler Xbox One ve Xbox 360 konsollarını kapsarken, geriye uyumluluk takviyesi sayesinde Xbox Series S|X kullanıcıları da bu oyunlardan yoksun kalmıyor.

YouTube video

Games with Gold, mart ayında Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate abonelerine üç oyun sunuyor. Bu noktada 1 ila 31 Mart ortasında Trüberbrook ve Sudden Strike 4 – Complete Collection ve 16 Mart ila 15 Nisan ortasındaysa Lamentum kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Microsoft’un sunduğu yeni aile ve arkadaş planı sayesinde Game Pass Ultimate aboneliği, hesap sahibi dışında dört kişi tarafından daha kullanabilecek. Ultimate aboneliği sayesinde Game Pass; konsolda, bilgisayarda yahut bulutta oynanabilecek. Ayrıyeten tüm EA Play ve Xbox Live Gold kataloğu da erişime açık olacak.

Yeni abonelik katmanı kullanıcıların tek bir hesaptan Game Pass Ultimate avantajlarını kullanmasına müsaade veriyor olsa da, kimi kısıtlamalara sahip. Microsoft, paylaşımlı profildeki hesapların birebir ülkede yaşıyor olması gerektiğini söyledi.

Game Pass Friends & Family planı ayrıyeten vakit olarak da kısıtlı. Yani Ultimate’in tüm özelliklerine 18 günlük, 12 günlük yahut 6 günlük sınırlamalar ile erişebiliyorsunuz.

  • Game Pass Ultimate = 18 günlük Friends & Family
  • Game Pass (Konsol) = 12 günlük Friends & Family
  • PC Game Pass = 12 günlük Friends & Family
  • Xbox Live Gold = 12 günlük Friends & Family
  • EA Play = 6 günlük Friends & Family

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Xbox Live Gold mart ayı fiyatsız oyunları nasıl? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: https://shiftdelete.net/games-with-gold-mart-2023-ucretsiz-oyunlari

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu