Sıradaki içerik:

Xiaomi Mi 10 Hindistan’a Geliyor, 8 Mayıs’ta da Lansman!

e
sv

Galaxy Z Flip’in Yeni Sürümü Ortaya Atıldı!

343 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung’un gerektiğince pahalı bir fiyata satılan katlanan telefonun Galaxy Z Flip’in teknik özellikleri sizi tam olarak tatmin etmiyorsa, yeni meydana çıkan bu patent yüzünüzü güldürebilir.

Samsung’un ikinci katlanan telefonu Galaxy Z Flip, yüksek fiyatına karşın en son teknik özelliklerle gelmiyor. Bir yıl öncesinin Snapdragon prosedürcüsini kullanan aygıtta yalnızca iki arka kamera bulunuyor. Ortaya çıkan patentler, Samsung’un bunları değiştirmek istediğini gösteriyor.

Samsung’un Dünya Fikri Mülkiyet Ofisi (WIPO) üstünde müracaatını yaptığı dizayn patentlerine göre firma, yeni Galaxy Z Flip amacıyla iki değişik dizaynı gözden geçiriyor.

Tasarımların her ikisinde de üç arka kamera bulunuyor. Seçeneklerden birisinde kameralar yatay olarak sıralanıyor ve dış ekran amacıyla daha az yer bırakıyor. Diğer dizaynda ise kameralar dikey olarak sıralanıyor ve ekrana daha çok alan ayrılıyor.

Diyagramlardaki çizimlerde daire şekilli kameralar görüyoruz. Bu, Galaxy S20 Ultra’daki gibi bir periskop zum kamerasının yeni Galaxy Z Flip’e gelmeyeceği anlamını taşıyor olabilir. Tasarımlarda ön kamera, ekranın üstünde, merkezde tespit edilen bir delik ortamında yer alır iken parmak izi tarayıcısı ve USB-C portu, telefonun kenarında yer alıyor.

Tasarım patentlerinin yeni Galaxy Z Flip ile gerçeğe dönüşeceğinin bir garantisi yok. Yine de Samsung’un yeni katlanan telefonunda daha iyi kamaralar ve daha süratli bir prosedürcü görmeyi umuyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.