Telefonlar

Galaxy Z Flip 4’de dokunmadan bırakılan bu özellik herkesin canını sıktı!

Samsung, geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy Z Flip 4’ü resmen tanıttı. Uzun süredir sızıntılarla önümüze gelen bu katlanabilir akıllı telefon modelini kanlı canlı karşımızda görmek son derece keyifliyken, Samsung’un açıkladığı ikinci ekran boyutu, bir anda tüm Z Flip hayranlarının canını sıktı.

Öyle ki, 10 Ağustos tarihine kadar gelen neredeyse her sızıntıda Samsung’un yeni katlanabilir akıllı telefon modelinin ikinci ekranını büyüttüğü iddia ediliyordu.

Galaxy Z Flip 4’de dokunmadan bırakılan bu özellik herkesin canını sıktı!

Galaxy Z Flip 3 modelinde 1,9 inç büyüklüğe ve 512 x 260 piksel çözünürlüğe sahip olan AMOLED ekranının, en azından 2,2 inç büyüklüğe terfi edeceği söyleniyordu. Ancak gerçek hiç de bu şekilde olmadı.

Samsung tarafından tanıtılan Galaxy Z Flip 4 modeline baktığımızda, bu cihazın ikincil ekranının yine 1,9 inç büyüklüğe sahip olduğunu görüyoruz. Ekran çözünürlüğü konusunda da herhangi bir değişim yaşanmamış ve bu ikincil ekran yine 512 x 260 piksel çözünürlükle donatılmış. Bununla birlikte panel tipi AMOLED’den Super AMOLED’e, ekran koruyucusu ise Gorilla Glass Victus’tan Gorilla Glass Victus Plus’a terfi etmiş. Ancak bu sınırlı yenilikler Flip 4’ü bekleyenleri hiçbir şekilde tatmin etmeye yetmedi.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/galaxy-z-flip-4de-dokunmadan-birakilan-bu-ozellik-herkesin-canini-sikti-62f63cb7a3a31e1e1c12c178

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu