Telefonlar

Galaxy Z Flip 4 fiyatı şaşkınlık yarattı

Akıllı telefon dünyasının gündemi her zaman olduğu gibi yine oldukça meşgul. Son zamanlarda bu gündemi meşgul eden isimlerse tabi ki Samsung tarafından 10 Ağustos’ta düzenlenecek Galaxy Unpacked etkinliği kapsamında tanıtılacak olan Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 modelleri.

Artık tanıtıma kısa bir süre kalmış olması, neredeyse her gün bu cihazlar hakkında ortaya yeni bir iddia atılmasını sağlıyor. Öte yandan bugün gelen son bilgiler, Galaxy Z Flip 4 hakkında en çok merak edilen şeyi yani fiyatı gözler önüne serdi.

Galaxy Z Flip 4 fiyatı şaşkınlık yarattı

Hatırlayacağınız üzere serinin bir önceki modeli olan Galaxy Z Flip 3 1.049 euro karşılığında satışa sunulmuştu. Ancak Güney Koreli şirket daha önce pek çok farklı mecrada yaptığı açıklamalarda maliyet artışlarını işaret ederek kendi cihazlarının da zamlanacağı sinyallerini vermişti. İşte öyle de oldu.

Gelen son bilgilere göre Samsung, yeni katlanabilir akıllı telefon modelini yani Galaxy Z Flip 4’ü 1.080 euro’dan satışa sunacak. 31 euro’luk bu zammın aslında beklentilerin bile altında kaldığını söyleyebiliriz.

Öte yandan serinin 256GB’lık modelini satın almak isterseniz 1.160 euro, 512GB’lık versiyonunu satın almak isterseniz de 1.280 euro ödemeniz gerektiğini hatırlatalım. Bakalım Samsung’un diğer katlanabilir akıllı telefon modeli olan Galaxyx Z Fold 4’ün fiyatı ne zaman netleşecek.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/galaxy-z-flip-4-fiyati-saskinlik-yaratti-62dcf9d0ecd257233b090fcb

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu