Sıradaki içerik:

Yeni Realme Telefon AnTuTu’da Görüldü

e
sv

Galaxy S21 150MP Kamera İle Gelecek

395 okunma

Galaxy S20 serisinin lansmanından bu yana sadece iki ay geçti , ancak Güney Koreli devin bir sonraki amiral gemisi S21 serisinin 150MP kamerada toplanabileceğini öne süren bir rapor var.

Sammobile’den gelen bir rapora göre , şirket yeni S serisinin optiklerini test ediyor gibi görünüyor. Şirket, en son amiral gemisi kamera sorunları sırasında oluşan hasarı onarmak için çok çalışıyor.

Rapor, Samsung’un S21 serisine 150MP sensör yerleştirmeyi planladığını söylüyor. Bu, Samsung’un Yüksek MP kameralarda çalıştığı önceki raporlarını teyit ediyor . Ayrıca, Lazer otomatik odaklamanın düşürülmesi bekleniyor. Beklenen yardımcı sensörler 64MP telefoto lens, 16MP geniş açı ve 12MP Makro mercektir.

İlginçtir, cihazın iki modeli planlanmaktadır. Bunlardan birinin stabilizasyonu destekleyen selfie kameraya ek olarak birincil ve telefoto lens üzerinde OIS olduğu söyleniyor. Diğer modelde büyük olasılıkla birincil, telefoto ve geniş açılı lenslerde OIS bulunacaktır.

Samsung’un S20 serisine bir makro lens eklemesi bekleniyordu, ancak bu söylentinin günün ışığını hiç görmediği unutulmamalıdır. En son raporla birlikte, Samsung nihayet makro lensi daha önce A serisi ile sınırlı olan amiral gemilerine getiriyor.

Hatırlarsak, Samsung, S20 serisindeki odaklama sorunları konusunda kullanıcılardan büyük bir tepki ile karşı karşıya kaldı . Şirketin son teklifi, ağır rekabetin ortasında satışlarda zaten mücadele ediyor . Ancak şirket, OTA güncellemeleriyle görüntü kalitesi sorunlarının çoğunu gidermeye çalıştı. Ancak itibara verilen hasar o zamana kadar yapılmıştı.

Bununla birlikte, çıkan raporlar bir sonuca varmak için çok erken ve iddia hakkında daha fazla onay almak için en azından şirketten bir sonraki Note serisinin başlamasını beklemek zorundayız.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.