Kapat

Galaxy S11 + / S20 + Arka Kamerasının Son Tasarımı

Yılı bitirmek üzereyiz ve sızıntılar 2020’nin üst düzey akıllı telefonlarına odaklanmaya başlıyor. Huawei P40’ın tüm pil ve ekran gelişmelerini zaten analiz edebildik.

 Ancak sızıntıların odaklandığı bir cihaz varsa, Samsung Galaxy S11 +. Birkaç hafta önce, şimdiye kadar gördüğümüz en garip kameralardan birine benzeyen şeyin ilk renderleri ortaya çıktı. Şimdi, onu sızdıran aynı sızıntı, yeni bir tasarımın varlığını doğruladı.

OnLeaks, birkaç hafta önce en meraklı görünen Samsung Galaxy S11 + ‘nın son tasarımıyla herkesi şaşırttı. Arka sensörlerin görünen düzen eksikliği, herkesi ikna etmeyen bir görünüm hakkında en çok göze çarpan özellikti. Bugün, tanınmış sızıntı yeni bir görüntü paylaşmaya karar verdi. Her şey çok daha düzenli bir şekilde ortaya çıkıyor.

GALAXY S11 +: AYNI MODÜLLER, FARKLI DÜZEN

Ünlü sızıntının her zaman doğru olması gerekmez. Başından beri, Samsung Galaxy S11 + gibi bir cep telefonunun sensörlerle çok dağınık bir arka modülle gelmesi garip görünüyordu. Prensip olarak, birçok kullanıcı bu lenslerin yerleşimini haklı çıkarmıştır. Kalite iyileştirme ve çekici bir tasarım kaybı lehine. Şimdi, önceki yorumların bir başlangıç ​​projesine ait olduğunu itiraf eden OnLeaks’in kendisi oldu.

Bu durumda, yeni sızıntılar sensörlerin sıralamasında bir iyileşme olduğunu gösterir. Şimdi devasa modülü korumaya devam eden bir Samsung Galaxy S11 + ‘in kesin tasarımı ile karşı karşıya kalabiliriz. Ama bu simetriye daha önce sızan modele göre çok daha fazla görünüyor. Üçü dikey olarak hizalanmış ve sağında LED flaşın yanında bulunan tamamlayıcı dört kamera bulduk. Bu şekilde, her şey çok daha gruplandırılmış ve cep telefonuna tamamen farklı bir hava veriyor.

Diğer modellerde de gördüğümüz gibi, Galaxy S11 + “L” şeklinde bir kamera tasarımı ile gelecekti. Bu, ünlü optik zoom’a adanmış sensörü açıkça vurgular. Şu anda, Güney Koreli şirket bu görünümü doğrulamak istemedi. Ancak her şey bunun kesin tasarım olduğunu gösteriyor.

Samsung’un her yıl olduğu gibi  gelecek nesil amiral gemisi akıllı telefonunu gelecek yıl Şubat ayında açıklayacağını belirtmek gerekir. Önceki adlandırma adlandırma dikkate alındığında, cihaz Galaxy S11 takma adıyla birlikte gelmelidir. Web’de ilk bilginin ortaya çıkmasından bu yana böyle düşündük. Görünüşe göre şirket her zamanki güzergahı takip etmemeyi planlıyor. Son rapora inanılacaksa, bir sonraki Galaxy amiral gemisi aslında Galaxy S20 olarak başlatılabilir.

21 0 0 0 0 0

“Galaxy S11 + / S20 + Arka Kamerasının Son Tasarımı” üzerine 10 yorum

  1. Murat says:
  2. Hatice says:
  3. Mustafa says:
  4. Mustafa says:
  5. Yasemin says:
  6. Sultan says:
  7. Fatih says:
  8. Zeliha says:
  9. Recep says:
  10. Fatma says:

Yorumlar kapalı.