Galaxy Note10 için üretildiği ifade edilen kılıf görselleri ortaya çıktı.

2 dk


Teknoloji devi Samsung, önümüzdeki aylarda yeni amiral gemisi Galaxy Note10’un lansmanını yapmaya hazırlanıyor. Ancak ilginç bir şekilde kaynaklar, bu akıllı telefon modeli için çeşit çeşit söylentiler ortaya attılar. Galaxy Note10’un donanımsal özellikleri az çok belli olduğu için bu konudaki söylentiler fazla önemsenmese de tasarım konusundaki bilgiler potansiyel kullanıcılar tarafından dikkatle takip edildi.

Aksesuar üreticileri, yeni bir akıllı telefon tanıtılmadan önce tasarımlarını tamamlamak için akıllı telefon üreticilerinden yeni modellere ait maketler alıyorlar. Bu nedenle bir akıllı telefon daha piyasaya sunulmadan kılıfları depolarda hazırlanmış oluyor. Daha önce pek çok akıllı telefonun kılıflarını cihaz piyasaya sürülmeden önce satışa sunmuş olan Olixar, Galaxy Note10 kılıflarını da gizlemek konusunda başarılı olamadı. Çevrimiçi ortamda paylaşılan kılıf görselleri, Galaxy Note10 tasarımını baştan aşağı ortaya çıkarmış oldu.

Ortaya çıkan bu kılıflara göre Samsung Galaxy Note10’lar dikey olarak konumlandırılmış üçlü bir kamera kurulumuna sahip olacak. Ayrıca Galaxy Note10 Pro’nun ( yukarıda, solda) ek sensörleri de dikey olarak yerleştirilmiş durumda.

Samsung Galaxy Note10 için üretilen kılıfların üst ve alt görsellerinde ise Samsung’un kulaklık girişinden vazgeçtiğini görmek mümkün. Akıllı telefonun alt kısmında hoparlör,  S-Pen, mikrofon ve akıllı telefonun USB-C girişi görülebiliyor. 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

83
10 Paylaşım, 83 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

5 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir