Sıradaki içerik:

HTC Desire 20 Pro Geekbench’de Göründü!

e
sv

Note 9 ve Galaxy S9 Güncellemesi Yola Çıkıyor!

269 okunma

Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 amacıyla bilmeceye dönen One UI 2.1 güncellemesi gelecek mi, gelmeyecek mi? Yeni haberler, gerektiğince güzel şeyler söylüyor.

Galaxy Note 9 ve Galaxy S9’un One UI 2.1 güncellemesini alıp almayacağına dair soru işaretleri, nerdeyse ortadan kalktı. Samsung’un resmi forum sayfalarında bir moderatörün söylediğine göre Samsung, firmware’i ilerletmek amacıyla çalışıyor.

Bu bilgi, Samsung’un One UI güncellemesini Galaxy Note 9 ve Galaxy S9’a getirmeye sonucunda karar verdiğini işaret ediyor olabilir. Güncellemenin bu cihazlara gelip gelmeyeceği konusu ile ilgili şimdiye kadar net bir açıklama yapılmamıştı. Hatta Güney Kore’de Samsung Members üstünden gönderilen bir bildirimde, Samsung’un One UI 2.1’i Note 9’a getirmeyi planlamadığı söylenmişti.

Daha sonra program takımından bir moderatör, en iyi performans amacıyla One UI 2.1’in bu cihazlara hangi fonksiyonları getireceğini gözden geçirdiklerini söylemişti.

Şimdi ise Galaxy Note program takımından bir moderatör, Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 amacıyla One UI 2.1 üstünde çalıştıklarını iddia etti ve test yapılarının yakında hazır olacağını söyledi.

Söylenenler ümit verse de, şimdiye kadarki ilerlemelere bakarsak dikkatli olmamız gerektiriyor. Firmware yapılarının meydana çıkmasıyla güncellemenin aslında geleceğine inanmaya başlayabileceğiz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.