Sıradaki içerik:

Huawei Enjoy Z 5G 24 Mayıs’ta Geliyor

e
sv

Galaxy Note 20+:Pil Kapasitesi Küçük Olabilir!

134 okunma
avatar

Mert

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şu anda, Samsung’dan Galaxy Note 20 ve Note 20+ hakkında yeni bilgi olmadan neredeyse bir hafta geçmiyor . Ancak ortaya çıkan detaylar hayranlar tarafından beğenilmeyebilir, çünkü spekülasyon pil kapasitelerinin beklenenden daha düşük olduğu söyleniyor.

Samsung Galaxy Note 20 ve daha büyük Note 20+ cihazlarını görmemiz uzun sürmeyecek. Bu aynı zamanda artan sızıntı sıklığını da açıklayabilir. Ancak şimdi, hayranları rahatsız edebilecek bir ayrıntı ortaya çıktı, çünkü Galaxy S20 Ultra’dan önemli ölçüde daha düşük olduğu söylenen iki Note modelinin pil kapasitesini etkiliyor.

Galaxy Note 20+: Pil Öncekinden Biraz Daha Büyük Olmalı

Sızıntıdan Hollanda web sitesi GalaxyClub sorumludur. Kullanılan pil boyutları hakkında bilgi aldı. Daha küçük olan Not 20 yaklaşık 4.000 mAh (mAh) ve Not 20+ ise 4.500 mAh’lik bir pil sunmalıdır. Karşılaştırma için: Galaxy S20 Ultra, 5.000 mAh değerinde bir kapasiteye sahiptir.

Galaxy Note 20+, önemli ölçüde düşük pil ömrüne sahip olabilir mi? Soru haklı, Galaxy Note 10+ sadece 4.300mAh’a sahipti. Yeni model, biraz daha geniş bir ekrana sahip ve ekstra 200mAh kapasite ekliyor.

Ancak, yeni bir Samsung Exynos işlemci GalaxyNote20 + ‘da kullanılacak. CPU daha küçük bir yapıya sahip olmalıdır ve bu nedenle daha verimli enerji çalışabilir. LTPO tabanlı ekran, bazı durumlarda değişken yenileme hızı sayesinde pil ömründen de tasarruf etmelidir. Genel olarak, Note 20+, Galaxy S20 Ultra’ya benzer bir pil ömrüne sahip olabilir. Daha iyi ya da daha kötü olsun, görülmeye devam ediyor.

Yeni kalem phableti 2020 yazında gelmeli. Kesin bir tarih yok, ancak Samsung zaten GalaxyNote20 serisinin varlığını doğruladı. Yeni amiral gemisi de Galaxy Fold 2 ile birlikte sahnede olabilir. Bunu Ağustos 2020 için de bekliyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.