Sıradaki içerik:

Xiaomi Mi 10 Türkiye’de Satışa Çıktı! Xiaomi Mi 10 Fiyat Ne Kadar?

e
sv

Galaxy Note 20 Oldukça İlginç Bir Tasarımla Gelecek

241 okunma

Bildiğiniz üzere akıllı telefon piyasasında kamera ve dizayn en mühim iki özellik olarak biliniyor ve Samsung Galaxy Note 20 serisi her iki özelliğe de sahip. Kameralar ile alakalı özellikler program güncellemeleriyle değiştirilse bile, dizayn ne yazık ki değişim kabul etmiyor.

Bu amaçla yapımcılar akıllı telefon tasarlarken devrim niteliğinde değişiklıklar yapmaya çalışıyor.

Bu yeni Samsung serisinde ilk olarak ilgi çeken nokta kalem özelliği oldu. S Pen’ler çoksıyla geliştirildi ve tüketiciler, bu akıllı kalemi fotoğraf çekmek ya da müzik çaları denetim etmek amacıyla bile aktif duruma getirebiliyordu.

Galaxy Note 20 modellerinde bu özellik tekrardan aktif duruma getirilecek. Böylece S Pen ile çok daha değişik işler yapılabilecek. Hem de Samsung ile alakalı gelen sızıntılarda bu modellerin kalemlerinde daha çok özellik olacağı ifade edildi. Kalem dizaynı ise daha değişik bir biçim alacak.

Galaxy Note 20 serisi ile alakalı öne çıkan bir başka özellik ise kameralar konusu ile alakalı olacak. Bildiğiniz üzere %100 ekran beden seviyesi meydana getirmek amacıyla en büyük sorun her vakit amacıyla ön kameralardır. Şirket ön kameraları ekran altına gizleyerek bu sorunu çözüme ulaştırmak istiyor. Böylece %100 ekran beden seviyesine ulaşmak en büyük amaç.

Ağustos ayında Samsung bu yeni modelinin tanıtımını gerçekleştirecek gibi görünüyor. Sizce yeni Samsung modellerinde ne tür dizayn farkılıkları yapılmalı? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
  • Hanife 1 sene önce
  • Mrb bu web sitesi yeminle dikkat çekici, tebrikler