Galaxy Note 20 Geliştirilmiş Bir 120Hz Ekrana Sahip Olacak, İşte İlk Bilgi

2 dk


Galaxy Note 20 zaten konuşulmaya başlandı. Akıllı telefonun lansmanından birkaç ay önce, ünlü bir muhbir teknik sayfasında ilk bilgileri açıkladı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Samsung, Galaxy S20 için olduğu gibi, bir ekranda 120Hz yenileme hızında bahis yapmaya devam edecek.

Galaksi akıllı telefonlarının ünlü sızıntısı Ice Universe, Galaxy Note 20’den ilk kez bahsetti . Samsung’un Note serisinin gelecekteki akıllı telefon serisi . “Galaxy Note20 daha ince ayarlı 120Hz yenileme hızı teknolojisi kullanacak.” Dedi Ice Universe Twitter hesabında. Tahmin edebileceğiniz gibi, Galaxy S20, S20 + ve S20 Ultra’nın 120Hz ekranı Galaxy Note 20’de bir geri dönüş yapacak. Genel olarak, Not aynı yıl yayınlanan Galaxy S’ye oldukça yakın.

Ona göre, Samsung görüntü yenileme teknolojisini geliştirmeye karar verdi. Ice Universe, maalesef, üretici tarafından yapılacak iyileştirmeler hakkında artık bir şey söylemiyor. Örneğin, Samsung’un S20’nin 120 Hz ekranından daha yüksek bir çözünürlük sunabileceğini hayal ediyoruz.

Yenileme hızı maksimum değere ayarlandığında, S20 gerçekten de Full HD çözünürlükle (1080p) sınırlandırılmalıdır. Bu nedenle kullanıcılar daha iyi akışkanlık veya en iyi görüntü kalitesi arasında seçim yapmak zorunda kalacaklardır. S20’lerin aksine, Note 20’ler 120 Hz modu etkinken Quad HD + çözünürlüğüne çıkacak mı?

Bir hatırlatma olarak, Buz Evren geçen Eylül ayında Galaxy S20’nin 120 Hz ekranını önceden kehanet etmişti. Son yıllarda, muhbir düzenli olarak Samsung akıllı telefonlardan yeni ürünleri sunumlarından aylar önce açıkladı. Bu yüzden bilgisine biraz kredi verildi.

Galaxy Note 20: Ağustos 2020’de Sunulacak mı?

Not 20, Infinity-O delik ekranının dönüşünü ve dikdörtgen bir blok halinde düzenlenmiş kamerayı imzalamalıdır. Markanın alışkanlıkları göz önüne alındığında, Galaxy Note 20’nin Ağustos 2020 ayı boyunca Eylül ayı başlarında piyasaya sürülmesi için sunulmasını bekleyebiliriz.

Şu an için bunlar sadece spekülasyonlar. Samsung, önümüzdeki aylarda planlarını değiştirmeye hala karar verebilir. Markanın bir sonraki akıllı telefonları hakkında size en kısa zamanda daha fazla bilgi vereceğiz. Bu arada, aşağıdaki yorumlarda bu ilk bilgiler hakkında görüşlerinizi belirtmekten çekinmeyin.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

80
9 Paylaşım, 80 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

5 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir