Galaxy Note 10 daha hızlı kablosuz şarj ile gelebilir

1 dk


Samsung Galaxy Note 10 hakkında pek çok iddia olsa da, bunların en önemli kısmını şarjteknolojisi oluşturuyor. Yeni gelişmelere göre Galaxy Note 10 hızlı kablosuz şarj aksesuarı ile gelecek.

Samsung Galaxy Note 10 hızlı kablosuz şarj ile gelebilir!

Güvenilir sızıntılarıyla tanınan Roland Quandt’a göre Samsung, 20W çıkışa sahip bir kablosuz şarj aksesuarı üzerinde çalışıyor. Şu an Samsung’un amiral gemisi modellerinde kullanılan Fast Wireless Charging 2.0 teknolojisi, 12W’lık bir desteğe sahip. Yani iddialar doğruysa kablosuz şarj değerlerinin yüzde 67oranında artacağını söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz günlerde Mi 9 modelinin 20W kablosuz şarj desteği ile ilgili açıklama yapan Xiaomi, Mi 9’un 3,300 mAh bataryasını sıfırdan yüze, doksan dakikadakablosuz şarj etmenin mümkün olduğunu belirtmişti.

Bununla birlikte dikkat çeken detaylardan birisi de, yeni kablosuz şarj teknolojisinin Galaxy S10 veya Note 9 modellerinin kablolu şarjından daha da yüksek değerlere sahip olması. Ayrıca Galaxy Note 10 hakkında ortaya çıkan 45W söylentisinin ihtimali de, söz konusu teknolojiyle birlikte daha da artmış olacak. Sonuç olarak bir modeldeki kablosuz şarjın, kablolu şarjdan daha yüksekdeğerlere olması pek olası değil.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

57
7 Paylaşım, 57 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir