Galaxy A90’da önemli bir özellik olmayacak

2 dk


Samsung bu sıralar yeni Galaxy A modellerini tanıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda tanıtılan çentiksiz ekranlı Galaxy A80 pop-up kamerasıyla oldukça dikkat çekmesinin ardından Galaxy A90’ın da yavaş yavaş özellikleri sızdırılmaya başladı. Fakat bugün sızdırılan önemli bilgiye göre, Samsung Galaxy A90 pop-up kamera barındırmayacak.

Samsung Galaxy A90 pop-up kamera barındırmayacak

Samsung, amiral gemilerine göre daha uygun fiyatlı A Serisi ile kullanıcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Yeni tanıtılacak olan Galaxy A90’da A80’in en çok dikkat çeken özelliği olmayacak. Çentiksiz ekranı ile Galaxy A80 bekleyenlerin oldukça dikkatini çekmişti.

Galaxy A90’da da çentiksiz ekran ve Galaxy A80’in pop-up kamera mekanizmasına benzer bir kamera kullanılması beklenirken, isabetli sızıntıları ile tanınan Twitter kullanıcısı Onleaks cihazın pop-up kamera barındırmayacağını söyledi.

Ayrıca Galaxy A90’ın 5G söylentileri de halen devam ediyor. Hem pop-up kamera hem de 5G özelliği olmazsa cihazda kullanıcıları büyük bir hayal kırıklığına uğratacak gibi gözüküyor.

Sızdırılan donanım özelliklerine göre ise cihaz Qualcomm’un Snapdragon 855işlemcisinden güç alacak. Ayrıca cihazın kamera tarafında 48 Megapiksel12 Megapiksel ve 5 Megapiksellik üçlü kamera kurulumu barındırması bekleniyor. Ama bu sızıntıların ardından Oppo’nun yeni tanıttığı ekran altı kamera teknolojisine benzer bir teknolojinin olabileceği de konuşulmaya başladı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

47
6 Paylaşım, 47 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

7 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir