Galaxy A50 güncelleme ile artık daha yetenekli

2 dk


Yıl başında MWC 2019‘da tanıtılan Galaxy A50 uygun fiyatı ve oldukça iyi donanım özellikleri ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştı. Bugünlerde ise Samsung Galaxy A50 yeni güncelleme sayesinde kamerasına gece modu ve süper yavaş çekim modunu ekleyecektir.

Galaxy A50 yeni güncelleme ile kamerasını güçlendiriyor!

Galaxy A50, ay başında yayınlanan güvenlik güncellemesinin ardından yeni günceleme ile çeşitli güvenlik sorunları ve stabilite sorunlarını çözdü. Ancak bu yeni güncelleme kameraya önemli özellikleri de barındıracak gibi duruyor. Seri numarası A505FDDU2ASF2 olan yeni güncelleme Galaxy A50 kamerasına gece modu ve süper yavaş çekim video kaydını da beraberinde getiriyor. Buna ek olarak, telefon, son zamanlarda Galaxy S9Galaxy Note 9 ve Galaxy S10‘a gelen bir özellik olan Bixby Vision gerektirmeden kamera uygulamasından QR kodlarını tarayabilme özelliğini de bu güncelleme ile barındıracak.

Bölgesel olarak yavaş yavaş dağıtılan bu seri numaralı güncelleme cihazınıza ulaştıysa ve bu iki yeni kamera özelliğine erişim sağlayamıyorsanız kamera ayarlarını sıfırlayarak bu özelliklere erişim sağlayabileceksiniz. Aynı sorun daha önce de Galaxy A30 ve Galaxy A40 modellerindeki güncellemelerde yaşanmıştı. Fakat kamera ayarlarınızı sıfırlayarak sorunu kolayca çözebilirsiniz.

Ayrıntılı anlatmak gerekirse, Kamera uygulamasını açarak kamera ayarlarını açın. Kamera ayarlarını açmak için dişli simgesine dokunun. Ardından sonuna kadar aşağı kaydırırken bulunan Ayarları sıfırla seçeneğine basarak kamera ayarlarınızı sıfırlayabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

49
6 Paylaşım, 49 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

4 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir