Gündem

Galatasaray Lideri Özbek’ten Cristiano Ronaldo Açıklaması

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Manchester United ile yolları ayrılan Cristiano Ronaldo’yla ilgili açıklamalarda bulundu.

Sarı-Kırmızılı taraftarlar Ronaldo’nun sosyal medya hesaplarını “Come to Galatasaray” mesajlarıyla doldurdu

galatasaray lideri ozbekten cristiano ronaldo aciklamasi 0 Ubl7nUOp

Premier Lig ekibi Manchester United, 22 Kasım’da Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo’nun sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiğini duyurmuştu. Galatasaraylı taraftarlar, bu ayrılık sonrası sosyal medya üzerinden yönetime Portekizli yıldızın transfer edilmesi yönünde mesajlar göndermişti. 37 yaşındaki futbolcunun, sosyal medya hesaplarını ‘Come to Galatasaray’ mesajlarıyla dolduran sarı-kırmızılı taraftarlardan birinin paylaşımını beğendiğinin iddia edildiği ekran görüntüsü yine sosyal medyada gündem olmuştu.

“Şu anda ilgili arkadaşlarımızla da konuşuyorum. Ronaldo planlarımız içinde yok”

galatasaray lideri ozbekten cristiano ronaldo aciklamasi 1 1PpYP7Ds

Galatasaray Üniversitesinin kuruluşunun 30. yıl dönümü için üniversite yerleşkesinde düzenlenen bir etkinliğe katılan başkan Dursun Özbek konuyla ilgili açıklamada bulundu. Taraftarın sosyal medya üzerinden yaptığı Ronaldo çağrısı kendisine sorulan Özbek. ‘Şu anda ilgili arkadaşlarımızla da konuşuyorum. Ronaldo planlarımız içinde yok.‘ ifadelerini kullandı.

Kaynak: https://onedio.com/haber/galatasaray-baskani-ozbek-ten-cristiano-ronaldo-aciklamasi-1109477

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu