Kripto Para

FTX CEO’su Ethereum’un En Önemli Rakibinin Solana Olduğunu Söylüyor

FTX kripto para borsası CEO’su Sam Bankman-Fried Ethereum’un (ETH) en güçlü rakibi olarak Solana’yı (SOL) gördüğünü söyledi.

FTX CEO’su, Forbes ile yaptığı bir röportajda Ethereum’un en güçlü rakibi olarak Solana’yı gördüğünü lakin medyaya yansıyan birtakım haberlerle prestijinin zedelendiğini düşünüyor.

FTX CEO’su:

Adil olmak gerekirse yansıyan berbat haberlerle birlikte Solana’nın şu anda en az kıymet verilen token olduğunu söyleyebilirim.

Teknolojik açıdan üzerine çalışabilecek çok şey vardı fakat şu anda yalnızca üçte ikisi yapılabildi. Kalan üçte birlik kısmın üzerinde de çalışılacağını düşünüyorum. İnsanların Solana özelinde gözden kaçırdığı şey ağın sonlarını her test ettiğinizde bir problemle karşılaşılması. Rastgele bir blockchain bunu yapmaya kalkışsaydı ağı kullanılamaz olurdu. Bu neyin gözden geçirilmesi ve iyileştirilmesinin tespit edilmesi açısından yanlışsız bir usul. Sıkıntıların tabi ki daha evvelden çözülmesini dilerdim bu daha âlâ olurdu. Lakin blokzincirin geliştirilebilmesi açısından neyi ne kadar zorlayabileceğinizi görmek hakikat yoldur.

CEO, Solana hakkındaki görüşlerinin büsbütün ferdî olduğunu ve rastgele bir yatırım tavsiyesi olmadığını da kelamlarına ekledi. Yazımız yazılırken Solana 40 dolardan süreç görüyor. Solana’nın yeni fiyatı şöyledir:

Kaynak: https://www.coinkolik.com/ftx-ceosu-ethereumun-en-ciddi-rakibinin-solana-oldugunu-soyluyor/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu