Forza Street’in Android ve iOS Cihazlara Geleceği Tarih Belli Oldu

2 dk


Forza Street, sokak yarışı heyecanını mobil cihazlara taşımaya hazırlanıyor. Microsoft, sevilen Forza serisine dayanan bedava mobil oyunun Android ve iOS’a geleceği tarihi açıkladı.
Microsoft ve geliştirici Turn 10 Studios, yeni mobil oyunları Forza Street’in 5 Mayıs’ta Android ve iOS cihazlar amacıyla aynı anda bedava olarak yayınlanacağını açıkladı. Forza Street amacıyla ön kayıt, Google Play ve Galaxy Store erişimi olan Android cihazlarla sınırlı kalacak.

Forza Street yayınlandıktan sonra ilk 1 ay içersinde indirip oynayan oyuncular 2017 Ford GT, oyun içi para birimi ve kredileri sahibi olan bir Founders Pack’i bedava olarak alabilecekler. Oyunun mesaj kısmına istikbal olan ödüller, otomobil satın alabilmek ve arttırmak amacıyla kullanılabilecek.

Forza Street, yarış severler istedikleri her yerde aksiyonu zirvede yaşayabilsin diye mobil cihazlara özel olarak tasarlandı. Yarışlar, Microsoft’un tanınmış Forza oyunlarından çok daha kısa. Bazı yarışlar ve öykü merkezli modlar bir dakikadan daha az sürecek. Elbette oyunun ana odak noktalarından biri de vasıta alma ve yükseltme olacak.

Forza Street, ana Forza serisi kadar ciddi bir simülasyon olmayacak. Yine de classic kuvvetli arabalardan çağdaş spor ve retro süper arabalara kadar çoğu alternatif sunacak. Oyuncular mobil cihazlarında sürat ve adrenalin dolu sokak yarışlarına katılabilecekler.

Xbox Live kullanıcıları şuandan koleksiyonlarını Windows 10’da oluşturmaya başlayabiliyorlar. Oyunda oluşturulan bütün ilerlemeler, yayınlandığında uygulamaya aktarılacak. Forza Street amacıyla Microsoft mağazasına buradan erişebilirsiniz. Hem de Android kullanıcıları, Forza Street’e ön kayıt yaptırmak amacıyla Google Play Store sayfasına buradan ulaşabilirler.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

68
8 Paylaşım, 68 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

4 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir