Forza Horizon 5, Önümüzdeki Yıl Piyasaya Çıkabilir

2 dkSektörden Jeff Grubb’a göre Forza Horizon 5, Xbox Series X için Forza Motorsport’un yeni bölümünden önce gelecek yıl piyasaya sürülebilir.

Xbox Empire podcast’ine konuşan Grubb, Playground Games’in 2 yıllık döngü sürüm geleneğini bozacağını ve bir sonraki Forza Motorsport oyunu raflara çıkmadan önce iki Forza Horizon oyunu yayınlayacağını belirtti.

Grubb, “Forza Motorsport’un birkaç ay önce alay edildiğini gördük [ancak] bir sonraki Forza Horizon oyununu ilk olarak alabileceğimizi düşünüyorum ve bunun önümüzdeki yıl da gelebileceğini düşünüyorum,” dedi Grubb; VGC tarafından yazılmıştır .

Yaklaşan oyunun yerel ayarıyla ilgili hiçbir ayrıntı verilmedi, ancak serideki Tokyo temalı bir oyun için haykıran hayranlar ile Forza Horizon 5 nihayet bir oyun olabilirdi.

Grubb, “Playground’un bir nedenden ötürü ilk başlanmaya hazır olduklarını söylediği garip bir durumdalar” dedi. “Ayarı bildiğimi düşünüyorum, ancak duyurmalarına izin vereceğim.”

Serinin en son sürümü, yakın zamanda Xbox Series X ve S için bir performans ve görsel güncelleme gören 2018’deki Forza Horizon 4’tür. Bundan önce, Motorsport ve Horizon, her yıl ikisi arasında sıkı bir zikzak yayın döngüsü izledi. buna göre Forza, franchise’a yeni bir giriş için çoktan gecikti.

Turn 10, yumuşak yeniden başlatma olarak kabul edilen 8. Forza Motorsport girişinin erken geliştirme aşamasında olduğunu ve onaylanmış bir Xbox Series X / S’ye özel olduğunu belirtti . Sadece Forza Motorsport olarak bilinen oyunun yeni özelliklerle dolu olduğu onaylandı , özellikle 10. Turnuva’ya oyunu olabildiğince en iyi hale getirmek için ekstra süre verildiği düşünüldüğünde .

Oyun Alanı Oyunlarına ayrıca Forza Horizon 5 üzerinde çalışmak için ekstra zaman verildi ve şu anda Xbox Series X / S ve PC için Fable’ın yeniden canlandırılması üzerinde çalışıyor. Serideki geçmiş girişler göz önüne alındığında , Forza Horizon 5 , özellikle uzun geliştirme süresiyle Xbox için muhtemelen bir çapraz gen sürümü olabilir .

İşte oyunun resmi, ancak belirsiz açıklaması:

Fable, efsanevi franchise için yeni bir başlangıçla geri dönüyor. Fantastik yaratıkların ve harika yerlerin ülkesini keşfedin. Playground Games tarafından Xbox Series X ve Windows 10 için geliştirildi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

57
7 Paylaşım, 57 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir