Sıradaki içerik:

GTA Online Alien War: Oyuncular “overhyped” son Mücadelesinden Hayal Kırıklığına Uğradı!

e
sv

Fortnite’ın 2 milyon dolarlık FNCS Davetiyesi Nasıl İzlenir?

92 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2.000.000 $ Fortnite Şampiyonası Serisi (FNCS) nihayet başlıyor, bu yüzden izlemek için bilmeniz gereken her şey. 

Fortnite Dünya Kupası’nın başarısından sonra, battle royale’de yarışan profesyonel oyuncular, rekabetçi sahne için yol haritasında bir sonraki adımını arıyorlar. Çalışmalarda herhangi bir LAN olayı olmadıklarını gören en iyi cevap, çevrimiçi FNCS’dir. 

Fortnite Şampiyonası Serisi birkaç mevsim sürdü ve oyuncuların büyük para ödülleri almak için savaş rotasının farklı varyantlarındaki becerilerini test etmelerine izin veriyor. Epic Games, her zamanki FNCS’ye kıyasla işleri hızlandırdı ve davet etkinlikleri için 2.000.000 $ ödül havuzu sunuyor. 

FNCS her olayda oyun modunu değiştirir.

FNCS Davet olayları ve tarihleri

Bu, oyuncuların açık elemeler üzerinden kalifiye olma şansı olsa da, yeni FNCS kurulumuna asıl ilgi kimlerin davet edildiğidir. Epic , PC, konsol veya hatta mobil cihazlarda olsun, son etkinliklerden en iyi 100 oyuncunun yer alacağını açıkladı.

Bir başka nokta olarak, geliştiriciler, etkinliğe katılmak için 100 oyuncuya kadar davet edeceklerini belirttiler; Avrupa soloları bölümü 9 Mayıs Cumartesi saat 18: 00’da BST / 13: 00 EST / 10’da başlıyor PDT / 19:00 CET. 

Fortnite FNCS akışları

Her zamanki gibi, favori oyuncularınızı kendi bireysel akışlarında izleyebilirsiniz, ancak Epic Games ayrıca işlem için merkezi yayınlarını kurdu. 

Twitch‘i kullanmayı tercih ederseniz, Epic’in yayınını orada bulabilirsiniz, ancak eylem YouTube’da da mevcut olacaktır. İşleri kolaylaştırmak için, her iki akışı da aşağıya yerleştirdik, böylece hiçbir yere gitmenize gerek yok. 


Solos etkinliğinde böyle bir yığılmış olayla, FNCS’den gelen eylem, kim kazanırsa kazansın çılgınca ama aynı zamanda oldukça eğlenceli olmalıdır.

Tek yapmanız gereken, açık etkinlikte altın bir bilet almayı başaramadıysanız, geri çekilmek, rahatlamak, en sevdiğiniz oyunculara tezahürat etmek ve bir zafer talep edebileceklerini ummaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.