Fortnite Travis Scott İle Etkinlik Yapacak!

2 dk


Epic Games, Fortnite aktiviteleri amacıyla yapmış bulunduğu iş birlikleri ile geçmişte adından hayli söz ettirmişti. Farklı markalar ile olan iş birliklerinden birtakımları Marvel for Avengers Infinity War, Endgame ve son olarak Deadpool’un 2. Sezon 2. Bölüm amacıyla saklı kozmatiği olmuştu.

Deadpool kozmetiği ve iki değişik stil dahil kozmetiklerin kilidini açılabilir durumda.
Epic Games, geçmişte benzer şekilde Marshmello ve Major Lazer gibi sanatçılar ile de iş birliği yaptı. Marshmello Fortnite iş birliği, oyun içi dükkândan satın alınabilecek Marshmello kozmetiklerinin yanı sıra bir aktivite de içeriyordu.

Ayrıca, oyunculara kozmetik gerçekleştiren tamamlamaları gereken birtakım görevlerde vardı. Bu kez Travis Scott Astronomical ismindeki yeni aktivite ile Travis Scott Fortnite konseri bu sefer beş değişik gösterim süreyi ile oyun içersinde olacak:

  • 24 Nisan 2020 Cuma 02:00:00 Gmt+3
  • 24 Nisan 2020 Cuma 17:00:00 Gmt+3
  • 25 Nisan 2020 Cumartesi 07:00:00 Gmt+3
  • 25 Nisan 2020 Cumartesi 18:00:00 Gmt+3
  • 26 Nisan 2020 Piyasa 01:00:00 Gmt+3

Travis Scott Astronomical aktivite gösterilerinden rastgele birine katılırsanız, Astroworld Cyclone Glider’ın yanı sıra iki yükleme ekranı ile ödüllendirileceksiniz. Marshmello faaliyeti gibi, bu aktivite amacıyla de birtakım görevler olacak. Bu görevleri tamamladıktan sonra, oyuncular yeni bedava kozmetiklerle ödüllendirilecek. Bu görevler v12.41 Fortnite güncellemesinde oyuna eklenecek.

Görevleri başarı ile bitiren oyuncular bedava Travis Scott Fortnite kozmetikleri olan bir emote, sprey ve bir banner kazanacak. İşbirliğinin bir parçası olarak, eşya dükkanında birkaç ay evvelce ilk kez Ninja amacıyla eklenen ikon serisinin bir parçası olarak başka satın alınabilir kozmetiklerle beraber bir Travis Scott Fortnite kaplaması da olacak.

Dilerseniz Fortnite Resmi Sayfasının Duyurusuna Burdan Bakabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

45
6 Paylaşım, 45 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir