Kapat

Fortnite, PUBG Oyuncuları İçin Fiverr Üzerinde İçin Teknik Direktör İlanları Açıldı

Perşembe günü Fiverr, oyun uzmanlarının özel yetenek setlerini potansiyel oyunculara satmalarına izin verecek video ve mobil oyunlara ilgi duymaya odaklanan bir çevrimiçi mağaza açtı.

Fiver sitesi 5 dolar karşılığında PUBG tekni direktörlüğü ilanlarını paylaşıyor. Bu firmanın amacının oyunu profesyonel olarak oynayan kişilerin bir araya gelerek birlikte çalışmalarına imkan tanımak.

Fortnite ve PUBG dünya çapında birçok başarılar elde etti. Her iki oyunda da, 100 oyuncunun hayatta kalmak için birbirleriyle savaşmak için bir adaya bırakıldığı “battle royale” adı verilen bir arena tarzı hayatta kalma konsepti var.

2010 yılında kurulan Fiverr, serbest hizmet platformu üzerinde çeşitli hizmetler sunan profesyonellerle insanları birbirine bağlayarak komisyonlardan para kazanıyor.
Fiverr İcra Kurulu Başkanı Micha Kaufman, “Daha geniş bir oyun endüstrisinde var olan büyümeyi, oyun yaratıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olacak serbest yetenek ve hizmetleriyle desteklemeye çalışıyoruz” dedi.

9 0 0 0 0 0

“Fortnite, PUBG Oyuncuları İçin Fiverr Üzerinde İçin Teknik Direktör İlanları Açıldı” üzerine 11 yorum

 1. Osman says:
 2. Merve says:
 3. Elif says:
 4. Kübra says:
 5. Ramazan says:
 6. Şerife says:
 7. Havva says:
 8. Esra says:
 9. Emre says:
 10. Yusuf says:
 11. Fatma says:

Yorumlar kapalı.