Sıradaki içerik:

WhatsApp Yeni Güncellemesi Birçok İşlev Ekliyor

e
sv

Fortnite: Lazy Gölü’nde Yüzen Yüzükler Nasıl Toplanır?

avatar

Oğuzhan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite’in 3. Sezonunun üçüncü haftası neredeyse burada ve oyuncuların tamamlaması için yepyeni bir dizi zorluk geliyor. İşte 3. Haftada Lazy Gölü’ndeki Yüzen Halkaları bulmanız ve toplamanız gerekenler.

Sezon 3’ün uzun süredir beklenen sürümü, 17 Haziran’da Fortnite’a yeni silahlar, harita değişiklikleri ve oyuncuların oyun içinde tamamlamaları için daha haftalık görevler gibi bir ton yeni değişiklik getirdi.

3.Hafta zorluklarının çoğu oldukça basit olsa da, oyuncuların Lazy Lake’te dört Yüzen Yüzük toplamasını gerektiren bir tane var, bu da nereye bakacağınızı bilmiyorsanız oldukça zaman alıcı olabilir.

Bununla birlikte, haftalık zorluklarınızı tamamlamanıza ve bu ödülleri kazanmanıza yardımcı olmak için tüm Ring konumları hakkında bir rehber hazırladık.

Fortnite Tembel Gölde Yüzen Halkaları Nerede Bulabilirsiniz

Üçüncü hafta, Fortnite taraftarlarının Lazy Lake ilgi noktasına seyahat etmeleri ve yakındaki binaların etrafında yüzen mavi halkaları aramaları gerekecek.

Mücadeleyi tamamlamak için bu halkalardan dördü toplamalısınız ve işte burada bulunabilecekleri yerler.

 1. İlk halka, Lazy Gölü’nün merkezinde, Aloto Auto binasının yanında dev bir ağacın üzerinde yer almaktadır. Ya ağaca inmeniz ya da yüzüğü almak için yolunuzu açmanız gerekecek.
 2. İkinci koleksiyon, Big Shots restoranının hemen dışında bulunabilir. İlkinden farklı olarak, toplamak için şemsiyelerden birinden sekmeniz yeterlidir.
 3. Giriş bariyerinin hemen üzerinde bulunan üçüncü halka için Lazy Gölü’nün kenarındaki ücretli gişeye gitmeniz gerekecek.
 4. İhtiyaç duyulan dördüncü ve son Yüzer Yüzük ‘Ter Sigortası Yok’ binasının hemen üst kısmında bulunabilir.

Tembel Gölün Yüzen Yüzüğü Konumları

İşte burada, tüm Yüzen Yüzükleri aldıktan sonra görevi tamamlayacak ve çabalarınız için 35.000 XP alacaksınız.

Oyuncular ayrıca Lazy Lake’in halkaların görülebilmesi için tek POI olmadığını fark ettiler, bu da önümüzdeki haftalarda tekrarlanan bir Sezon 3 meydan okuması olacak.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.