Fortnite Kurt Konumları: Kurtlar Sezon 8’de nerede ortaya çıkıyor?

3 dk


Kurtlar, Fortnite Sezon 8’de hala ortalıkta dolaşıyor, ancak bazı önemli harita değişiklikleri sayesinde, ortaya çıkış yerleri artık biraz farklı. İşte onları bulabileceğiniz yer.

Vahşi hayvanlar, Fortnite Sezon 6’daki en heyecan verici eklemelerden biriydi ve Kurtlar, Sezon 8’de hala haritada gösteriliyor. Sadece bu ölümcül yaratıklar korkutucu, ancak eğer onlar da güçlü bir müttefik haline gelebilir yönetmek; onları evcilleştirmek.

Fortnite Sezon 8’de bir Kurt bulmak istemenizin tek nedeni kendinize bir köpek arkadaşı edinmek değil: Grim Fable’ın Karakter Punchcard’ında ilerlemek ve ödül olarak size sunulacak 30.000 XP.

Kurtları takip etmek biraz zor olabilir, çünkü her maçta her zaman aynı yerlerde ortaya çıkmazlar. Yine de bazı ortak yerler var, bu yüzden mevcut Fortnite sezonunda bu vahşi yaratıkları bulmak hakkında bilmeniz gereken her şeyi altta anlattık.

Fortnite Sezon 8’de kurtları bulma yerleri

Fortnite Sezon 8’de Kurtları bulmak için en iyi yer Stealthy Stronghold’da. Burada doğabilecekleri iki yer var, ya kalenin içinde ya da kuzeydoğu köşesinin dışında, uçurumun kenarına yakın.

Kurtların Fortnite Sezon 8’de ortaya çıkabileceği tüm potansiyel yerler:

  • Stealthy Stronghold’un içi ve kuzeydoğusu
  • FN Radyosu Dışında (Craggy Cliffs’in doğusunda)
  • Güney Believer Plajı
  • Boney Burbs’un güneybatısında
  • Kirli Rıhtımların Güneybatısı
  • Ağlayan Ormanın kuzeybatı ve güneydoğu köşeleri
  • Near Defiant Dish (The Aftermath’in güneyinde)
  • Tembel Gölün Batısı
  • Catty Corner’ın kuzeydoğusu
  • Misty Meadows’un batısındaki benzin istasyonu

Bu yerleri ayrıca yukarıdaki Fortnite Sezon 8 haritasında da işaretledik, bu onları bulmayı biraz daha kolaylaştırmalı (özellikle FN Radyo veya Defiant Dish gibi işaretlenmemiş yerlerdeyse).

Kurtların Ada çevresinde dolaştığını ve her maçta bu konumların her birinde ortaya çıkmadıklarını, bu nedenle en sonunda bir tane bulmadan önce büyük olasılıkla birkaç yer aramanız gerekecek.

Fortnite’da Grim Fable’ın Punchcard’ı için ‘Kurt Avlama’

Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, Kurtlar Fortnite’da da genellikle sürüler halinde avlanır, bu nedenle nadiren tek başına bir tane bulursunuz. Bu, bir veya iki silahla hazırlıklı gelmeniz gerektiği anlamına gelir, çünkü takım kurarken sizi kolayca alt edebilirler.

Grim Fable Karakter Punchcard görevi için bir Kurt ‘avlamak’ için, onu ortadan kaldırmak için yeterli hasarı vermeniz yeterlidir (sizi ortadan kaldırmadan önce!) bunları başarıyla tamamlarsanız 30.000 XP kazanacaksınız.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

72
8 Paylaşım, 72 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir