Sıradaki içerik:

Motorola Edge + Ve Edge Tanıtım Videoları Ortaya Çıktı

e
sv

Fortnite Artık Google Play Store’da!

287 okunma

Fortnite için Epic Games ile Google arasındaki uyuşma tamamlandı. Fortnite, PUBG Mobile ve Call of Duty: Mobile’ın uzun vakittir yer aldığı Google Play Store’a sonunda giriş yaptı. Fortnite Android için adeta yayınlandı.

Fortnite ilk olarak PC oyuncularının vazgeçilmezi olmuştu. Fakat daha sonra oyunun rakibi PlayerUnknown’s BattleGrounds’un yani başka bir deyiş ile PUBG’nin iOS ve Android platformuna giriş yapması Fortnite’ı da harekete geçirmişti. Fortnite rakiplerinin aksine bu noktada büyük bir engele takılmıştı. Fortnite’ın üreticisi Epic Games ile Google arasındaki problemler nedeniyle Fortnite Android yönü amacıyla Google Play Store üzerinden yayınlanmadı. Fortnite oynamak isteyen Android kullanıcıları, oyunun resmi internet sitesine giderek oyunun APK dosyasını kurmak mecburiyetinde kaldı. Neyse ki bu hal bugün itibariyle değişti.

Fortnite Google Play Store’da!

Fortnite Android sürümü Google Play Store’daki konumunu aldı. Google Play Store’da Fortnite araması yaptığınızda bundan sonra karşınıza Fortnite isminden yararlanan uygulamalar, düzmece Fortnite oyunları değil Epic Games yapımı resmi Fortnite oyunu çıkıyor. Böylece oyuncular iOS kullanıcıları gibi çok uğraşmadan, mağaza üzerinden Fortnite’ı indirebiliyor.

Fortnite Android İçin Nasıl İndirilir?

Android 7.1 ve ileri sürümlerde çalışabilen Fortnite, şu anda PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC, iOS ve Android gibi mobil cihazlarda oynanabilir halda. Fortnite’ı indirmek ise gerektiğince kolay. Buraya tıklayarak oyunun Google Play Store sayfasına gidebilir, resmi kanallar vasıtasıyla Android’e taşınan mücadeleye devam edebilmek amacıyla oyunu indirebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.