FIFA 21’e Ait Görüntüler Gelmeye Başladı

3 dk


Bir Twitter hesabı, yaklaşmakta olan FIFA 21 oyunundan mühim görüntüler paylaştı. Paylaşılan görüntülerde FIFA 21’in menüsü, birtakım oyuncuların yüzleri ve bu oyunun oynanış dinamikleri açıkça görülebiliyor. Paylaşılan görüntüler, FIFA hayranlarını heyecanlandırma yetmiş durumda.

Yaz mevsiminin ortalarına gelmemizle beraber futbol oyunlarını seven oyuncuları büyük bir heyecan sardı. Bunun sebebi ise bundan sonra yaklaşmakta olan yeni futbol oyunlarının duyurulmak üzere olması.

Konami, geçen zamanlarda bir açıklama yaparak eFootball PES 2021 diye bir oyunun çıkmayacağını, bunun yerine eFootball PES 2020’nin güncelleneceğini açıklamıştı. Şimdiyse Electronic Arts cephesinde FIFA 21’le alakalı yeni bir ilerleme yaşandı.

“FIFA21Betaa” adlı bir Twitter hesabından oluşturulan paylaşımlar, FIFA 21’in nasıl görünebileceğini gözler önüne seriyor. Sızdırılan video ve görüntüler, FIFA 21’le alakalı pek çok ayrıntıyı oyunseverlere sunuyor. Görünüşe göre söz hususu sızıntı, Electronic Arts’ın bir önizleme faaliyeti vasıtasıyla yaşanmış durumda. Dilerseniz hemen, FIFA 21’in sızdırılan detaylarına yakından bakalım.

FIFA 21’in arayüzü böyle görünüyor

Resmi FIFA 21 markasında mor renk tercih edilmişti. Görünüşe göre bu durum, oyun içine de yansımış durumda. Çünkü sızdırılan görüntüler, FIFA 2021’in mor renk temalı olacağını gözler önüne seriyor. Hem de bu durum, oyundaki reklam panolarında ve hem de skor tabelasında da göze çarpıyor.

Sızdırılan görüntüler, her sene bulunduğu gibi bu sene da oyuncuların tasarımlarında birtakım farklılıkların olacağını gözler önüne seriyor. Paylaşılan görüntülerde Manchester City, Liverpool ve Real Madrid’li oyuncularının yüzleri görülebiliyor olsa da oluşturulan yüz güncellemeleri, başka takımlarda da karşımıza çıkacak.

Paylaşılan görseller, her ne şekilde alındıysa pek kaliteli değil. Fakat bu paylaşımlar bile FIFA hayranları heyecanlandırmaya yetecek gibi görünüyor. Eğer sizler de sızdırılan bütün içeriklere erişmek isterseniz, burada tespit edilen bağlantıyı kullanarak “FIFA21Betaa” hesabına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizi FIFA 21’den gelen oynanış videosu ile baş kafaya bırakalım.

FIFA 21’den sızdırılan bir oynanış videosu

https://twitter.com/FIFA21Betaa/status/1287433286600581120?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1287433286600581120%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.webtekno.com%2Ffifa-21-menu-oyuncu-yuzleri-video-h97194.html

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

46
6 Paylaşım, 46 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir