Sıradaki içerik:

Apple Store uygulaması, iOS 13 ile Değişecek

e
sv

FIFA 20 La Liga ve Süper Lig Detayları Sızdırıldı

231 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

EA SPORTS, FIFA 20 Ultimate Team’e oyunculara ödüllerde yüksek dereceli Sezon Şimdiye Kadar Takım kartını garanti edecek yepyeni bir Squad Building Challenge ekleme eşiğinde. 

TOTSSF etkinliği 25 Nisan’dan beri devam ediyor ve herhangi bir yavaşlama, içerik açısından hiçbir işaret göstermiyor ve birçok lig için halihazırda bir takım zorluklar yayınlandı.

Premier League için yaptıkları gibi, yeni sızan bilgilere göre geliştiriciler başka bir garantili SBC getirecek gibi görünüyor.

Programdan önce birçok farklı FUT promosyon içeriği ortaya çıkaran FIFA veri madencisi FUT Watch, oyun dosyalarında bir kez daha altın buldu.

Hesabın 12 Mayıs’taki tweet’i sadece La Liga TOTSSF garantili SBC için değil, aynı zamanda Türkiye Süper Lig’i için de bir plan sunuyor.

Bu zorlukların oyun içinde ne zaman düşeceğine dair bir gösterge yok, ancak dosyalara eklendikten sonra, işler resmi hale gelene kadar genellikle uzun değil.

Burada görüldüğü gibi, her bir zorluğun tamamlanmasıyla sağlanabilecek La Liga ve Süper Lig FUT Store paketlerinden bahsediliyor. Her iki promosyon ekibi zaten piyasaya sürüldüğünde, muhtemelen yakında Ultimate Team’de düşmelerini bekleyebiliriz.

EA her birini onayladığında, size bildiren ilk kişi olacağız ve bunu nasıl tamamlayacağımızla ilgili rehberimizle hazır olacağız.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.