Sosyal Medya

Fenomenin katili kendini sosyal medyada ele verdi!

Sosyal medyanın hayatımızın her alanına girmesiyle birlikte yeni nesil medyanın korkutucu yanlarıyla da karşılaşmaya devam ediyoruz. Pazar günü öldürülen sosyal medya fenomeni Bianca Devins gündeme bomba gibi düştü. Devins‘in katili yine sosyal medyadan ortaya çıktı.

Sosyal medya fenomeni Bianca Devins öldürüldü

35.000 takipçili sosyal medya fenomeni Bianca Devins geçtiğimiz Pazar sabah New York’taki evinde ölü bulundu. 17 yaşındaki genç kızın cinayeti hakkındaki birçok şüphenin ardından katil zanlısı kendini sosyal medyada ele verdi.

Devins, Instagram üzerinden fenomen olduktan sonra takıntılı hayranlarından biri olan Brandon Clark ile ilişkiye başladı. İlişkileri çok da sağlıklı gitmeyen çiftin son günlerde birkaç kez sert bir şekilde kavga ettiği çevredekiler tarafından bildirildi. Gittikleri bir konserin ardından tekrar tartışan çiftin ilişkisi cinayetle sonuçlandı.

d

Fenomenin ölümünün ardından, fenomenin en son yanında bulunan kişi olmasından dolayı ilk şüpheli olarak düşünülen erkek arkadaşı da sosyal medya üzerinden paylaştığı görsellerle şüpheleri doğruladı.

Brandon Clark’ın fenomenin cesedinin görüntülerini 4 kanallı ilan panosunda “Özür dilerim Bianca” başlığıyla paylaştığı ortaya çıktı. Katil zanlısı tutuklanmadan kısa süre öncesinde de Instagram üzerinden paylaştığı hikayeler ile de polislerin şüphesini doğruladı.

Ayrıca katilin cinayeti canlı olarak sosyal medya hesabında yayınladığı iddiaları da var. Fakat kaldırılan yayın ve gönderilerin ardından bu konuda polisler tarafından resmi bir açıklama yapılmadı.

Henüz cinayetin detayları net bir şekilde ortaya çıkmasa da katil zanlısıtutuklandı. Ama dava cinayetin detaylarının kesinleşmesi için bir süre daha devam edecek gibi gözüküyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu