FedEx, Amazon’la Olan Nakliye Sözleşmesini Sonlandırıyor

1 dk


FedEx, Bloomberg News’e göre, Amazon’la kara taşımacılığı sözleşmesini yenilememeyi tercih etti. Giderek kendi teslimat altyapısını geliştirmek için çalışan e-ticaret devi ile bağları koparma noktasına geldi.

FedEx’in Amazon’la olan sözleşmesi Ağustos ayının sonunda sona erecek ve FedEx’in, çevrimiçi perakendecinin paketleri hava yoluyla nakletmek için kullandığı Amazon’un FedEx Express sözleşmesini yenilemeyeceğini açıklamasının ardından iki ay sonra geldi. FedEx’ten gelen hamle, Amazon gittikçe nakliye şirketi için rakip haline geldi. FedEx daha önce Amazon’un bunun için çok büyük bir müşteri olmadığını söylemişti. Çevrim içi perakendeci toplam gelirinin yaklaşık yüzde 1.3’ünü oluşturuyor.

Amazon, yaptığı açıklamada,”Taşıyıcı deneyimini geliştirmek için sürekli yeniliklerin yapıldığını ve bazen bunun taşıyıcı ilişkilerimizi yeniden değerlendirmek anlamına geldiğini söyledi. FedEx, yıllar boyunca mükemmel bir ortak olmuştur ve müşterilerimize paket teslim eden tüm çalışmalarını takdir ediyoruz. ”


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

61
7 Paylaşım, 61 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

6 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir