Sıradaki içerik:

Instagram Reklamlara Daha Çok Dikkat Edecek!

e
sv

Far Cry 6 Çıkış Tarihi Duyruldu!

733 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Birçok şahıs doğrulusunda sevilen ve merakla beklenilen Far Cry 6 çıkış tarihi sızdırıldı. Sızdırılan kaynakta oyun dinamikleri ve senaryo ile alakalı da bilgi yer alıyor. Ubisoft sızıntı ile alakalı şimdilik resmi bir açıklama yayınlamadı.

Bazı analistler sızıntıların doğru olma ihtimalini ve şirketin pandemi döneminde daha çok oyuncuya hitap edebilmek amacıyla oyunu daha erken çıkarabileceğini düşünüyor.

Far Cry 6 çıkış tarihi sızdırıldı

Ubisoft, geçen aylarda serinin son oyunu olan Far Cry 5’i bir süreliğine bedava olarak yayınlamıştı. Hem de yüzde 75 indirim uygulayarak daha çok oyuncuya ulaşmak isteyen şirket, yeni oyunu amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

Oyunun çıkış tarihi 2021 yılının ilk çeyreği olarak belirtilmiş. Şirket doğrulusunda şimdilik resmi bir açıklama bulunmasa da birtakım analistler sızıntıların doğru olduğunu düşünüyor.

Firma her ne kadar serinin bir ileri oyunu ile alakalı rastgele bir bildirimde bulunmasa da birtakım kaynaklar oyun ile alakalı bilgi sızdırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz zamanlarda PlayStation Store Hon Kong sitesinde oyunun çıkış tarihi ve senaryosu ile alakalı sızıntılar paylaşıldı.

Oyunda Breaking Bad dizisinde Gus Fring karakterini canlandıran Giancarlo Esposito kötü adam rolünde olacak. Hem de sızıntılar arasında oyunu satın alan PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları amacıyla bedava olarak PlayStation 5 ve Xbox Series X transferi gerçekleştirileceği yer alıyor.

Senaryo ile alakalı kısa bir bilgi veren sızıntıda ” Yara’ya hoşgeldiniz. Diktatör Anton Castillo ve oğlu Diego, eski günlerine dönebilmek amacıyla halka zulmediyor. Yapılan baskılar devrimin fitilini ateşledi.” ifadeleri yer alıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.