Sıradaki içerik:

Microsoft Flight Simulator’den Görüntüler Gelmeye Başladı

e
sv

Facebook’dan Yeni Grup Konuşma Odaları

474 okunma

Facebook, yeni grup görünümlü sohbet özelliği Messenger Rooms’u yayına sundu. Toplamda 50 şahsa kadar katılıma izin veren Messenger Rooms sohbetlerinde vakit sınırlaması da olmayacak.
Facebook, yeni grup görünümlü sohbet özelliği Messenger Rooms’u yaşama geçirdi.

Facebook’tan oluşturulan bildirime göre, koronavirüs (COVID-19) salgınının dünya çapında etkisini devam ettirmesiyle beraber insanların platformları üzerinden bağlantı kurmalarını basitleştirmek isteyen Facebook, yeni grup görünümlü sohbet özelliği Messenger Rooms’u kullanıma sundu.

Messenger Rooms, insanların paylaşılabilir görünümlü sohbet linkleri vasıtasıyla arkadaşlarıyla, aileleriyle ya da kendileriyle aynı ilgi alanlarına sahip şahıslarla çevrimiçi aktiviteler üzerinden bir araya gelmelerini ve Messenger ya da Facebook üzerinden odalar yaratarak istedikleri şahıslari katılmaları amacıyla çağrı etmelerini sağlayacak.Bu konuşmalara çağrı edilen bireylerin bir Facebook hesabı ya da Messenger programına sahip olmaları gerekmeyecek.

Toplam 50 Kişi Katılabilecek

Toplamda 50 şahsa kadar katılıma izin veren Messenger Rooms sohbetlerinde vakit sınırlaması da olmayacak ve sohbet linklerini meydana getiren şahıslar bu linkleri haber kaynaklarında, üye oldukları gruplarda ve aktivite sayfalarında paylaşabilecek.

Sohbet linkini meydana getiren şahıslar kimlerin bu sohbetlere katılabileceğini belirleyebilecek ve sohbete daha çok bireyin katılmasını istemedikleri takdirde katılması kapatabilecek.

Davet edilen şahıslar hiçbir program indirmeden telefondan ya da bilgisayar üzerinden sohbete katılabilecek ve Messenger programı olanlar, arka planlar ve değişik efektler başta olmak üzere çoğu AR filtresine erişebilecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.