Kripto Para

Ethereum Şanghay Yükseltmesi, Fiyatı Nasıl Etkileyebilir?

Ethereum (ETH) için büyük hevesle beklenen Şanghay yükseltmesi, ETH fiyatında yol gösterici bir öge olabilir.

Kripto para analistleri gerçekleşecek olan ETH Şanghay yükseltmesine değinerek, yükseltmenin başlamasıyla birlikte paylı ETH‘lerin geri çekilebiceğini ve bu durumun uzun vadeye tesirinin müspet olacağını belirtti. Önümüzdeki haftalarda başlaması planlanan yükseltme, birebir vakitte ETH’nin geleceği için kıymetli bir rol oynayacak.

Etherum Şanghay Yükseltmesiyle İlgili Açıklamalar Devam Ediyor

ethereum sanghay yukseltmesi fiyati nasil etkileyebilir 0 cJWq71D5

ETH geliştiricileri, ana ağ dağıtımına liderlik eden Sepolia test ağında, Shangai Capella yükseltmesini muvaffakiyetle başlattığını bildirdi. Yetkililer, Şanghay yükseltmesine nazaran yapılan planlar beklendiği doğrultuda giderse, Mart ayı sonunda Ether çekimlerinin gerçekleşebileceğini belirtti.

Dünyanın en büyük ikinci dijital varlığı olan ETH, bilhassa son zamanlardaki gelişmeleriyle kripto yatırımcısının dikkatini toplamış durumda. Blockworks’ün irtibat kurduğu birtakım analistlere nazaran Şanghay, başlangıçtaki arzından ötürü kıymetli bir satış baskısı görse de, bunun kısa süreçli olduğunu vurguladı. Orta ve uzun vadeye bakıldığı süreçte ise, bu durumun ETH’ye pozitif yansıyacağını belirtti. Ayrıyeten Blockworks Research analisti olan Dan Smith, ETH’nin PoS zincirinden fazla staking talebine bağlı “dinamik para çekme kuyruğunu” kullandığı tabirlerine ekledi.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/ethereum-sanghay-yukseltmesi-fiyati-nasil-etkileyebilir/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu