Kripto Para

Eski FTX US Yöneticisi, Yeni Bir Kripto Teşebbüsüne Odaklandı

Kripto para borsası FTX US‘ın eski lideri Brett Harrison, yeni kripto teşebbüsü için 6 milyon dolarlık bir fon toplamaya çalışıyor.

Kripto sanayisinin ayı trendine karşın, yeni projeler ve yeni teşebbüsler piyasaya çıkmaya devam ediyor. Milyonlarca dolarlık fonların takviyesini alan şirketler, piyasaya damga vuracak projeler ile gündeme geliyor. Bilhassa, Aptos ve Arbitrum yüz milyonlarca dolarlık fon takviyesi almayı başardılar. Son yaşanan FTX iflas olaylarının akabinde, kripto piyasası yeni bir periyoda geçiş yaptı. Bu periyotta, kripto borsalarının daha şeffaf ve sağlam hareket etmesi dikkat çekti. Ayrıyeten yeni projeler, daha fazla kontrolden geçmeye başladı. Tüm bu süreçlerin ortasında, FTX US‘ın eski lideri Brett Harrison yeni kripto teşebbüsüne fon arayışına geçti.

FTX US Eski Lideri, 6 Milyon Dolarlık Fon Arıyor

FTX US eski lideri Brett Harrison, büyük ve kurumsal yatırımcılar için kripto ticaret yazılımına odaklandı. Bu yazılım için bir kaynak arayan Harrison, 6 milyon dolarlık fon toplamak istiyor.

Girişim, profesyonel yatırımcıların merkezi borsalarda ve merkeziyetsiz protokollerde daha kolay kripto alım satımı gerçekleştirmelerini sağlayacak. Kaynaklara nazaran, Harrison, 60 milyon piyasa değerlemesiyle 6 milyon dolar arayışına girdi.

Harrison, çöken FTX‘ten ayrıldıktan sonra DeFi ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Harrison, DeFi altyapısının daha kolay ve kolay hale getirilmesi gerektiğini savundu.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/eski-ftx-us-yoneticisi-yeni-bir-kripto-girisimine-odaklandi/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu