Epic Games Store,Bu Haftaki Ücretsiz Oyunlar!

2 dk


Bu hafta Epic Games Store’a iki yeni oyun geliyor. Kendinizi hazırlayın.

Bir hafta daha, Epic Games Store‘da ücretsiz bir fırsat daha. Değiştirme Eski Memories of: AER ve Gizemli şeyler 3: Oyunu olacaktır Conan Sürgünler ve Hue Epic’in sonraki serbest anlaşma 2 Temmuz’da başlayan olarak gelmesi.

Conan Exiles eşsiz bir lezzet setine hitap eden bir oyundur. Başlamak için, oyuncunun cinsel organının boyutunu artıracak kaydırıcılar da dahil olmak üzere, oyuncunun başka hiçbir oyunun izin vermediği şekilde özelleştirmesine izin veren son derece kapsamlı bir karakter oluşturma sistemi var. Bu arada, oyuncu oyunun seçeneklerinde çıplaklığa izin veriyorsa tam ekranda olabilir.

Tarih öncesi seks canavarınızı yaratmayı bitirdikten sonra, eğlencenin asla durmadığı Sürgün Topraklarına taşınacaksınız. Hem PvP hem de PvE sunucularına sahip bir hayatta kalma MMO’su, haydutları ve / veya oyuncuları savuşturmak, sarf malzemeleri için etrafta dolaşmak ve karakterinizin sağlık ve dayanıklılığını yönetmek zorunda kalacaksınız.

Güçlü bir savaş ağası olduktan sonra, esas olarak NPC’leri köleleştirmek için Conan Exiles’in yenilikçi “thrall” tamircisini kullanabilirsiniz. Bu sorunlu görünüyor, ancak Conan Exiles tam olarak siyasi doğruluktan gurur duyan bir oyun değil.

Epic’in diğer ücretsiz oyunu, ana mekaniği olarak rengi kullanan ödüllü bir indie bulmaca platform oyunu Hue. Laboratuar bilimci annesi kendini görünmez ve kaybolan küçük bir çocuk olarak oynuyorsunuz. Doğru rengi seçmeniz koşuluyla, engellerin kaybolmasına neden olacak bir renk paleti kullanarak onu bulmak size kalmıştır.

Hue , Conal Exiles’dan çok daha aile dostu ve aynı zamanda harika bir film müziği içeriyor. Oyun basit ama zorlu, özellikle de oyunun sonraki bölümlerine gidip tam renk tekerleğinin kilidini açtığınızda.

Her iki oyun da 2 Temmuz – 9 Temmuz tarihleri ​​arasında Epic Games Store’da ücretsiz olacak. Bundan sonra, Epic’in kalıcı oyunları dağıtma misyonuna uygun olarak bir çift ücretsiz oyun daha görünmesini bekliyoruz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

47
6 Paylaşım, 47 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir