Epic Games Bu İki Oyunu Ücretsiz Yaptı!

2 dk


Epic Games, her hafta bulunduğu gibi bu hafta da iki yeni oyunu ücretsiz yapma geleneğini bozmadı. Sherlock Holmes: Crimes and Punishments ve Close to the Sun adlı bu iki oyunu ücretsiz kütüphanenize ekleyebilirsiniz.


Karantina günlerinde bütün gününü evinde geçirenlerin mühim eğlence araçlarından biri durumuna gelen oyunların kimisi yüksek fiyatlarıyla ilgi çekerken, birtakım yayıncılar ise bir dizi oyunu ücretsiz dağıtarak oyunculara küçücük jestler yapıyor. Dijital oyun kütüphanesi Epic Games de satışa sunmuş bulunduğu pek çok oyunun yanısıra her hafta abonesi olanlara iki oyunu ücretsiz dağıtıyor.

Ücretsiz olan oyunlardan biri olan Sherlock Holmes: Crimes and Punishments, Sherlock Holmes oyunları arasında en ilgi çeken yapım denebilir. Holmes ile beraber tekrar cinayet vakalarını aydınlatmaya çalışırken, bir yandan da kaybolanları buluyoruz.

Close to the Sun da ücretsiz olan başka yapım. Elektriğin mucidi Nikola Tesla’yı husus alan hikayesiyle ilgi çeken oyun, 1897 yılında, Nikola Tesla doğrulusunda geliştirilen Helios adlı dev bir gemide geçiyor. Oynanış olarak Close to the Sun’ın BioShock’u andırdığını da söylemek gerekiyor.

Her iki oyunu da 16 Nisan saat 18.00’e kadar ücretsiz indirebilirsiniz. Oyunları indirmeden önce, şayet yoksa bir Epic Games hesabı açmanız gerekiyor. Bu hesabın açılması amacıyla de ek ücret ödemiyorsunuz.

Epic Games’in istikbal hafta ücretsiz dağıtacağı oyunlar da belli oldu: Just Cause 4 ve Wheels of Aurelia.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

43
6 Paylaşım, 43 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir