Telefonlar

En hızlı 10 telefon modeli belli oldu! İşte o telefonlar…

Gün geçtikçe yeni bir modelin satışa çıktığı akıllı telefon pazarında AnTuTu gibi kıyaslama platformları kritik bir öneme sahip. Bu sayede hangi modelin nasıl bir performans sergilediğine dair fikir sahibi oluyoruz. Aynı zamanda segmentindeki rakiplerine kıyasla artıları ve eksilerini görebiliyoruz. Son olarak temmuz ayının en hızlı orta segment Android telefonlar listesi belli oldu.

En hızlı orta segment telefonlar

AnTuTu‘nun en hızlı orta segment telefonlar listesinde Qualcomm ve MediaTek arasında kıyasıya bir rekabet söz konusu.

Zira listeye baktığımızda geçtiğimiz aylara kıyasla Qualcomm’un bu ay daha fazla telefonla karşımıza çıktığını görüyoruz. İşlemci 10 modelin 6’sına güç veriyor. Yonga seti, geçtiğimiz ay sadece bir modelle sınırlı kalmıştı.

Orta segmentte geçtiğimiz ayın şampiyonu OnePlus 10R 5G oldu. 761 bin 574 puan alan akıllı telefonu 750 bin 914 puan alan OPPO Reno 8 Pro 5G takip etti. Üçüncü sırada 731 bin 244 puanlı realme GT Neo 2 yer alırken, dördüncü sırada 720 bin 85 puanla Motorola Edge 20 Pro karşımıza çıktı.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/en-hizli-10-telefon-modeli-belli-oldu-iste-o-telefonlar-62eba0bc828d2b628932ac7b

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu