Oyun

En Güzel Klavye – Kulaklık – Mouse Seti Tavsiyeleri

Düzgün bir oyun tecrübesi yaşamak ve güçlü bir oyun performansı yakalamak için elbette bilgisayarınızın dahili donanımlarının, oynadığınız oyunu tam performansta çalıştıracak güçte olması lazım lakin yeterli oyuncular bilir, asıl iş bilekte biter. Yeterli bir klavye – kulaklık – mouse sahibi değilseniz oyun sırasında sık sık problemler yaşar ve her yenildiğinizde ‘kol bozuk’ üzere modası asla geçmeyen mazeretler bulmak zorunda kalırsınız.

Piyasada pek çok klavye – kulaklık – mouse seti satılıyor. Her eserin kendine mahsus ve öne çıkan kimi özellikleri var. Kimilerinin fiyatı epey yüksek olsa da sizin için hazırladığımız listede kesinlikle kendi bütçenize ve yeteneklerinize uygun bir eser modeli bulacaksınız. Gelin her bütçeye uygun en âlâ klavye – kulaklık – mouse seti modellerinden oluşan listemize yakından bakalım ve eserlerin öne çıkan özelliklerini görelim.

Her bütçeye uygun klavye – kulaklık – mouse setleri:

 • Logitech Oyuncu Set
 • ‎Hoopond Klavye – Kulaklık – Mouse Seti
 • T-Wolf Oyuncu Seti
 • Rampage Gaming Oyuncu Set
 • Xtrike-Me Klavye – Kulaklık – Mouse Seti
 • Rampage Fitment Gaming Oyuncu Set
 • Polygold Gaming Oyuncu Seti
 • Vendas Klavye – Kulaklık – Mouse Seti
 • ‎Cross Zebra Klavye – Kulaklık – Mouse Seti
 • Reidan Oyuncu Set
 • Platoon Klavye – Kulaklık – Mouse Seti

Süratli cevap veren klavye: Logitech Oyuncu Set

en guzel klavye kulaklik mouse seti tavsiyeleri 0 2wHPPvgi

Oyuncular için özel olarak üretilen Logitech Oyuncu Setinde bulunan ergonomik dizayna sahip olan mouse 6000 dpi hassasiyetle çalışıyor. RGB aydınlatma takviyesi sunan klavye, tıpkı anda birden fazla tuş giriş algılayarak standart klavyelerden dört kat daha süratli cevap veriyor. Pek çok farklı aygıt uyumlu olan kulaklığı ses engelleme özelliği ile dikkat çekiyor. Eserin n11 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Kablosuz gücü keşfedin: ‎Hoopond Klavye – Kulaklık – Mouse Seti

en guzel klavye kulaklik mouse seti tavsiyeleri 1 j8rp5z4F

Masaüstünüze rengarenk bir canlılık getirecek olan ‎Hoopond Klavye – Kulaklık – Mouse Setinde bulunan eserlerin tamamı kablosuz olarak çalışıyor. Klavye 4000 mAh, mouse 800 mAh, kulaklık ise 1000 mAh batarya gücüne sahip. RGB aydınlatma dayanağına sahip olan eserler, ilişkilerini Bluetooth 5.0 teknolojisi ile sağlıyorlar. Eserin Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

En net sesler: T-Wolf Oyuncu Seti

en guzel klavye kulaklik mouse seti tavsiyeleri 2 9tslhzYZ

RGB aydınlatma takviyesi sunan T-Wolf Oyuncu Seti, oyunculara özel olarak geliştirilmiş modeller sunuyor. 1200 DPI hassasiyetinde çalışan ergonomik mouse ise uzun mühlet kullanım sonunda bile bilek ağrısı yaşamazsınız. Klavyenin özel yapısı sayesinde çok daha süratli kullanım imkanınız var. Kulaklığı ise en net ses transferi için itinayla tasarlandı. Eserin n11 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Özel işlev tuşları: Rampage Gaming Oyuncu Set

en guzel klavye kulaklik mouse seti tavsiyeleri 3 EsetKSjT

Bir oyuncunun muhtaçlığı olan tüm eserleri sunan Rampage Gaming Oyuncu Setin kulaklığı pek çok aygıtla uyumlu olarak çalışabiliyor ve uzun mühlet kullanım sonunda bile rastgele bir rahatsızlık yaratmıyor. Özel işlev ve oyun tuşları ile geliştirilen klavye, oyun performansınızı arttırmayı hedefliyor. 6400 DPI hassasiyetinde çalışan mouse, 9 farklı fonksiyon butonuna sahip. Eserin Gittigidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Özel DPI ayarları: Xtrike-Me Klavye – Kulaklık – Mouse Seti

en guzel klavye kulaklik mouse seti tavsiyeleri 4 rmq388m7

Masaüstünüze rengarenk bir şıklık katacak olan RGB aydınlatma dayanaklı Xtrike-Me Klavye – Kulaklık – Mouse Setinin ergonomik dizayna sahip mouse’u üzerinde DPI ayarı yapılabiliyor. 114 tuşa sahip olan klavyenin oyuncular için geliştirilmiş hassas bir tuş kadrosu bulunuyor. 40 mm hoparlör şoförüne ve ayarlanabilir mikrofona sahip olan kulaklık, arttırılmış ses transfer hassasiyetine sahip. Eserin gittigidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Rahatsız etmeyen kulaklık yapısı: Rampage Fitment Gaming Oyuncu Set

en guzel klavye kulaklik mouse seti tavsiyeleri 5 rhjB1q4g

RGB aydınlatma dayanağına sahip olan Rampage Fitment Gaming Oyuncu Set, oyuncular için özel olarak geliştirilmiş eserlerden oluşuyor. Klavye, oyuncuların performansını arttıracak hassas bir tuş grubuna sahip. Mouse, 4000 DPI hassasiyetle çalışıyor. Kulaklık ise ayarlanabilir, rahatsız etmeyen yapısıyla dikkat çekiyor. Eserin gittigidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Alın ve oynamaya başlayın: Polygold Gaming Oyuncu Seti

en guzel klavye kulaklik mouse seti tavsiyeleri 6 he6mEr93

Daha evvel hiç oyun oynamadıysanız ve elinizde hiçbir aksesuar yoksa bile Polygold Gaming Oyuncu Seti alarak oyun dünyasına güçlü bir giriş yapabilirsiniz. Oyuncular için özel olarak geliştirilmiş ergonomik yapıya sahip olan mouse ve klavye, uzun ve aşınmaya karşı güçlü kablo ile geniş bir kullanım alanı sunuyorlar. Kulaklığın ses performansı ise gerçekçi bir oyun tecrübesi sunuyor. Eserin n11 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Gerçek bir oyuncu olmak için: Vendas Klavye – Kulaklık – Mouse Seti

en guzel klavye kulaklik mouse seti tavsiyeleri 7 1ESB3Fyv

Masanıza yerleştirdiğiniz anda kendinizi tam bir oyuncu olarak hissetmenizi sağlayacak Vendas Klavye – Kulaklık – Mouse Setinde bulunan mouse, ayarlanabilir DPI hassasiyeti ve 4 fonksiyon tuşu ile dikkat çekiyor. 114 tuşa sahip olan klavyenin oyuncular için geliştirilmiş hassas bir tuş grubu bulunuyor. 40 mm hoparlör şoförüne ve ayarlanabilir mikrofona sahip olan kulaklık, arttırılmış ses transfer hassasiyetine sahip. Eserin gittigidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Özel tuşlara sahip klavye: ‎Cross Zebra Klavye – Kulaklık – Mouse Seti

en guzel klavye kulaklik mouse seti tavsiyeleri 8 bDleXmz9

‎Cross Zebra Klavye – Kulaklık – Mouse Setinde bulunan klavye; 104 tuşu, 50 özel multimedya tuşu ve tam 50 milyon vuruşluk kullanım ömrü ile dikkat çekiyor. ANC etkin gürültü tedbire özelliğine sahip olan kulaklık, gerçekçi bir oyun tecrübesi sunuyor. 4 fonksiyon tuşuna sahip olan mouse ise ergonomik tasarımı sayesinde uzun mühlet keyifli kullanım sunuyor. Eserin Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bilek ağrısına son: Reidan Oyuncu Set

en guzel klavye kulaklik mouse seti tavsiyeleri 9 wQIUvWqJ

RGB aydınlatma dayanağına sahip olan Reidan Oyuncu Set, oyuncuların muhtaçlığı olan tüm eserleri birarada sunuyor. 4800 DPI hassasiyetle çalışan mouse, uzun müddet kullanım sonunda bile bilek ağrısı yapmayan ergonomik bir dizayna sahip. Özel oyuncu tuşlarına sahip olan klavye, hassas bir kullanım için geliştirildi. Bass ve tiz sesleri en berrak formda aktaran kulaklık, gerçekçi bir oyun tecrübesi sunuyor. Eserin gittigidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni başlayanlar için ülkü: Platoon Klavye – Kulaklık – Mouse Seti

en guzel klavye kulaklik mouse seti tavsiyeleri 10 HB7qLDeL

Oyun dünyasına yeni adım attım, o denli çok büyük paralar harcamadan tecrübe kazanmak istiyorum diyorsanız Platoon Klavye – Kulaklık – Mouse Seti tam size nazaran. Listemizdeki en uygun fiyatlı eserleri sunan bu set ile elbette profesyonel bir tecrübe yaşayamazsınız lakin sette bulunan eserlerin tamamı temel kullanım için ülkü özellikler sunuyor. Eserin n11 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyun performansınızı bir kat daha arttıracak en yeterli klavye – kulaklık – mouse seti tekliflerini listeledik ve kısaca eserlerin öne çıkan özelliklerinden bahsettik. Listemizdeki eserlerin fiyatları, farklı alışveriş sitelerinde yer alan farklı kampanyalara nazaran değişiklik gösterebilir.

Kaynak: https://www.webtekno.com/klavye-kulaklik-mouse-seti-tavsiyeleri-h122683.html

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu