EMUI 11 9 Huawei ve Honor Telefon İçin Duyruldu

2 dk


Huawei, şirketin akıllı telefon modellerinin çoğu önümüzdeki birkaç ay içinde HarmonyOS’a taşınsa da EMUI 11 güncellemelerini sunmaya devam ediyor. Bu kez, EMUI 11’in son sürümü ( Honor markalı cihazlar için MagicUI 4.0) şirketin dokuz akıllı telefonuna ve bir tabletine sunuldu.

EMUI 11’in son versiyonu 9 akıllı telefon için yayınlandı. Bunlar arasında Nova 6, Nova 7 5G, Honor 30 ve Honor 30 Pro var. Güncellenen cihazların tam listesi aşağıdaki gibidir:

  • Huawei Nova 7 5G
  • Huawei Nova 7 Pro 5G
  • Huawei Nova 6
  • Huawei Nova 6 5G
  • Huawei MediaPad 10.8
  • Honor 30
  • Honor 30 Pro
  • Honor-30 Pro +
  • Honor V30
  • Honor V30 Pro

Şimdilik, bu cihazlar için EMUI 11 / MagicUI 4.0’ın son sürümü Çin’de mevcuttur, ancak yakında diğer ülkelerde de piyasaya sürülecektir. Önemli bir nokta – yalnızca EMUI 10.1’in üzerine kurulur.

37 HUAWEİ VE HONOR MODELİ İÇİN YAYINLANAN EMUI 11 SÜRÜM PROGRAMI

Yakın zamanda bir röportajda Huawei yetkililerinden Huawei, şirketin kendi işletim sistemine geçmeden önce EMUI 11 kullanıcı arayüzünün üreticinin ürün yazılımı serisinin sonuncusu olabileceği gerçeğine hazırlandığını duyurdu. Bu nedenle, hangi Huawei cihazlarının EMUI 11’e yükseltileceğini görmek ilginç.

Şirket, yakında kullanıcı arayüzlerinin yeni sürümünü alacak olan modellerin bir listesini yayınladı. Bu liste Huawei ve Honor’dan 37 cihaz içeriyor. Zaten Kasım ayında, amiral gemisi serisi Huawei P40, Honor 20, Huawei Mate 30 ve Mate 20’nin sahipleri EMUI 11’e ve Huawei Nova 7, Nova 7 Pro 5G, Nova 6, Nova 6 5G, Huawei P30’a yükseltme yapabilecekler. P30 Pro, Honor V30 / V30 Pro, Honor 30/30 Pro / 30 Pro + ve Huawei MatePad 10.8, yeni üretici yazılımının beta sürümüne sahip olacaklar.

Güncellemeyi alacak modellerin tam listesini şirketin resmi zaman çizelgesinde görebilirsiniz. Ve EMUI 11’in Çince versiyonundan bahsettiğimizi unutmayın.

Yüksek olasılıkla; tüm bu cihazlar, tescilli HongMeng OS (Harmony OS) işletim sistemini alan ilk cihazlardır. Huawei’nin cihazlarını özel işletim sistemlerine aktarmayı planladığını hatırlayın. Aslında, EMUI11, bellenimin geçiş sürümüdür. Şirketin gadget’larının kendi işletim sistemlerine geçişini işaretleyecek.

Şu anda, HongMengOS 2.0 beta, TV’ler ve akıllı saatler dahil olmak üzere çeşitli cihazlar için zaten hazır. Bu belirli donanım yazılımı sürümünün mobil cihazlara ulaşmasını bekliyoruz. Bu konuda firmadan resmi yorum bekliyoruz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

50
6 Paylaşım, 50 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir