EMUI 10 Beta,Honor 10 ve Honor 9X Modelleri İçinde Yayınlandı

1 dk


Huawei, Android 20 tabanlı EMUI 10 güncellemesini Mate 20 ve P30 serisi, Honor 20 , Honor 20 Pro , Honor View 20 ve daha da şaşırtıcı bir şekilde P Smart (2019) gibi çeşitli cihazlara gönderdi . Şirket şimdi Android 10’u eski bayrak gemilerine teslim etme konusundaki hedeflerini belirliyor.

Huawei Merkezine göre, Huawei şimdi Honor 10 için Android 10 beta programını açtı . Beta programı birkaç gün önce Çin’de açıldı, ancak Avrupa’daki kullanıcılar nihayet eğlenceye katılabilir.

Bu arada, Huawei ayrıca Honor 9X ve Honor 9X Pro için EMUI 10 beta programlarını da açtı. Honor 9X telefonları, Honor’un bu nesil için en önemli orta seviye sürümleridir, bu nedenle betaları nispeten erken bir zamanda almaları şaşırtıcı değildir. Ancak, bu sadece Çin pazarı içindir. 

Avrupa’da Honor 9X modellerinin ne zaman beta programı alacağından emin değiliz . Birincisi, Çin Onur 9X ve Avrupa modelleri aynı SoC’ye sahip değil; Çin modelleri etkileyici Kirin 810 tarafından destekleniyor. Dünyanın diğer bölgeleri, hayal kırıklığı yaratan Kirin 710F modelini kullanıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

66
8 Paylaşım, 66 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

6 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir