Gündem

Eltisi Tarafından Yüzünden Vurulan Bayan: ‘Elindeki Silahı Aldım, Belindeki Silahla Vurdu’

Sarıyer’de erkek arkadaşının ağabeyinin eşi tarafından yüzünden vurulan bayan, ‘Elindeki silahı aldıktan sonra öbür silahla beni vurdu’ dedi.

eltisi tarafindan yuzunden vurulan bayan elindeki silahi aldim belindeki silahla vurdu 0 MkQ9kg6Y

Sarıyer Çayırbaşı Mahallesi’ndeki olay geçtiğimiz perşembe günü gece saatlerinde meydana geldi. Ece Erdoğan (38), erkek arkadaşının ağabeyinin eşi Sevtap G. (25) tarafından yüzünden vuruldu. 

Yaralı Ece Erdoğan hastaneye kaldırılırken Sevtap G. yakalandı.

“Bunu yapabileceği hiç aklıma gelmezdi”

eltisi tarafindan yuzunden vurulan bayan elindeki silahi aldim belindeki silahla vurdu 1 fBN7pR54

Hastanede tedavisi süren Ece Erdoğan yaşananları anlattı. Ece Erdoğan, bir mühlet sonra evleneceği  Sercan G.’nin teyzesi ile arbede edip yaralanması üzerine Çayırbaşı Mahallesi’ne geldiğini anlattı. 

Yolda karşılaştığı erkek arkadaşının ağabeyinin eşi Sevtap G. ile ortalarında tartışma çıktığını belirten Ece Erdoğan, ‘Elinde silah vardı, silahı elinden aldım. Elindeki silah erkek arkadaşıma aitti. Onu aldıktan sonra belindeki öteki silahla yüzüme ateş açtı. Sonrasında saldırmaya devam etti’ dedi.

Daha evvel de Sevtap G. ve ailesinin hücumlarına maruz kaldığını belirten Ece Erdoğan, ‘Elindeki silahı alınca sonlanarak bana saldırdı. Saçlarımı çekti, kollarımı ısırdı. Kaçmak isterken hızıma hakikat ateş etti’ diye konuştu. Düştükten sonra Sevtap G.’nin vurmaya devam ettiğini belirten Erdoğan, ‘Bunu yapabileceği hiç aklıma gelmezdi’ halinde konuştu.

Ece Erdoğan’ın bir mühlet sonra evleneceği Sercan G. ise, ‘Teyzemle arbede ettim. Meskenin içinde başıma demirle vurdular. Sonra Ece gelmiş. Ona saldırmışlar. Bunu yapan abimin karısı. Sonuna kadar şikayetçiyiz’ diye konuştu.

Tutuklandı

eltisi tarafindan yuzunden vurulan bayan elindeki silahi aldim belindeki silahla vurdu 2 9dKyOBs2

Bu ortada Sevtap G. yakalanarak gözaltına alındı. Sözünün alınmasının akabinde “kasten yaralama’ kabahatinden isimli süreç yapılan Sevtap G. adliyeye sevk edildi. Sevtap G., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak: https://onedio.com/haber/eltisi-tarafindan-yuzunden-vurulan-kadin-elindeki-silahi-aldim-belindeki-silahla-vurdu-1066116

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu