Sosyal Medya

Elon Musk’ın vefat paylaşımının kime karşı yapıldığı aşikâr oldu!

Elon Musk, dün Twitter hesabından gizemli şartlar altına ölebileceği konusunda bir paylaşım yaptı. Esprili paylaşımlarıyla bilinen ünlü iş adamı, bu sefer başları karıştırdı. Tweet, kısa mühlet içerisinde binlerce yorum alarak toplumsal medyanın gündemine oturdu.

Elon Musk, tüm bunların akabinde bir de Rusça ve İngilizce olarak bir konuşma metni paylaştı. Bu metinlerde Rus Uzay Şefi ve Eski Rusya Başbakanı Dmitry Rogozin’in Elon Musk hakkında olan açıklamaları yer aldı. Haberin ayrıntılarına daima birlikte göz atalım.

Elon Musk, vefat tweetini Dmitry Rogozin için atmış!

Dmitry Rogozin’in ortaya çıkan konuşmalarına nazaran Elon Musk’ın Ukrayna’ya gönderdiği Starlink uydularından mutlu olmadığı anlaşılıyor. Zira Rogozin’in yaptığı konuşmalarda Elon Musk’ın bu sebepten ötürü sorumlu tutmak istediği belirli oluyor.

Elon Musk’ın paylaştığı Dmitry Rogozi’nin konuşmalarında şu açıklamalar dikkat çekti;

“Elon Musk, Ukrayna’daki faşist güçlere askeri irtibat ekipmanı tedarikinde yer alıyor. Bunun için ne kadar aptalı oynarsan oyna bir yetişkin üzere sorumlu tutulacaksın.”

Elon Musk’ın annesi Maye Musk, iş adamının mevt ile ilgili paylaşımını alıntılayarak bu durumun komik olmadığını belirtti. Ünlü iş adamı, hayatta kalmak için her şeyi yapacağını açıkladı. Dmitry Rogozin ise bunun üzerine “Kimsenin sana muhtaçlığı yok, dalga geçmeyi bırak.” diye bir paylaşım yaptı.

elon muskin vefat paylasiminin kime karsi yapildigi asik r oldu 0 qpUdtLCj

Dmitry Rogozin daha evvel öbür ülkelerin Rusya’ya karşı yaptırımlarının devam etmesi haline Milletlerarası Uzay İstasyonu’nu Dünya’ya düşürmekle tehdit etmişti. Ek olarak Rogozin, geçtiğimiz hafta sonu rastgele bir nükleer savaş durumunda Rusya’nın NATO ülkelerini yarım saat içerisinde yok edebileceğini lakin yeryüzüne olumsuz tesirlerinin çok fazla olacağı için müsaade vermediklerini lisana getirmişti.

Siz okuyucularımız bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Elon Musk’ın Dmitry Rogozin’ karşı yaptığı vefat paylaşımında ciddilik hissesi var mı? Niyetlerinizi Yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/elon-musk-olum-dmitry-rogozin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu