Sosyal Medya

Elon Musk, Twitter’ın Ücretli Olabileceğini Açıkladı

Geçtiğimiz hafta Twitter’ı 44 milyar dolar karşılığında satın almak için mutabakata vararak gündeme bomba üzere düşen Elon Musk, platformla ilgili açıklamalarına devam ediyor. Bu defa Twitter’ın fiyatsız yapısı ile ilgili açıklamalarda bulunan Musk, dikkat çeken bir çıkış yaptı. Elon Musk’ın açıklamalarına nazaran Twitter, yakın bir gelecekte fiyatlı hale gelebilir. Gelin bu açıklamaların ayrıntılarına daima birlikte bakalım.

Elon Musk, Twitter’ı satın aldıktan sonra dikkat cazip açıklamalarda bulunmuştu. Platforma çok büyük yenilikler geleceğinden bahseden milyarder iş insanı, troll hesaplara da el atılacağını ve Twitter’ın sırf gerçek kullanıcıların bulunduğu bir yer haline geleceğini söz etmişti. Elon Musk’ın Twitter’daki son açıklaması ise parayla ilgili oldu. Neyse ki bu açıklama, sıradan kullanıcılar için pek de bir şey tabir etmiyor.

Twitter, şirketler ve hükümet yetkilileri için fiyatlı hale gelebilir

elon musk twitterin ucretli olabilecegini acikladi 0 8P58lbLX

Tekrar Twitter üzerinden bir paylaşım yapan Elon Musk, Twitter’ın sıradan kullanıcılar için her vakit fiyatsız olacağını söyledi. Fakat şirketler ile hükümet yetkilileri için başka bir başlık atan Musk, küçük ölçüdeki ödemelerin gündeme gelebileceğinden bahsetti. Twitter’ın yeni sahibi, bu dönüşümün nasıl yapılabileceğine dair rastgele bir açıklamada bulunmadı.

elon musk twitterin ucretli olabilecegini acikladi 1 pzG22FRe

Elon Musk tarafından yapılan açıklamanın biraz enteresan olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Twitter fiyatsız bir platform olsa da sponsorlu tweet paylaşmak isteyen herkes, aslında belli ödemeler yapıyordu. Şimdiyse birtakım kullanıcıların hesapları direkt fiyata tabi olacak üzere görünüyor. Bu durumun platformda nasıl karşılanacağını vakit gösterecek.

Kaynak: https://www.webtekno.com/elon-musk-twitter-ucretli-olabilir-h123373.html

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu