Sıradaki içerik:

Microsoft, Dünya Çapında Yeniden Açılmayı Planlıyor

e
sv

Elon Musk Evini Satıyor İşte Fiyatlar!

506 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tesla ve SpaceX’in kurucusu Elon Musk geçen zamanlarda deli açıklamaları ile Tesla’ya milyarlarca dolar zarar etmesine namacıyla oldu. Geçtiğimiz zamanlarda baba olan Musk’ın deli açıklamalarından birisi de, “tüm fiziksel mal varlığımı satacağım ve ev sahibi olmayacağım” olmuştu. Musk bu hususta harekete geçti.

Tabi bu vakitçte deli açıklamalar yapmaya devam ediyor. Corona virüs salgınının abartıldığını düşünen Musk yasağa karşın yine elektrikli otomobil üretimine başlayacağını açıklamış ve “Ben de bugün herkes gibi sahada olacağım. Biri tutuklanacaksa o bireyin ben olmasını istiyorum” diyerek herkesi şaşırtmıştı.

Elon Musk evlerini satışa sunmaya başladı!

Bu açıklamaların üzerinden 48 saat gibi bir vakit geçerken Los Angeles’da tespit edilen dört evini satışa sundu. Dört ev amacıyla istenilen toplam fiyat 62.5 milyon dolar. Bunun yanı sıra İngiltere’deki mülkü amacıyla 35 milyon dolar talep ediliyor.

Bu ayın ilk haftalarında Bel Air bölgesinde 30 milyar dolar ve 9.5 milyon dolar fiyata sahip olan iki ev daha satışa sunulmuştu. Böylece Elon Musk evlerini satmakta kararlı olduğunu gözler önüne seriyor. Musk’ın bu hamlesi ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.