Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Buds X’in Gürültü Engelleme Özelliği

e
sv

Elon Musk Değişik Açıklamalar Yaptı! Hesabı Hacklendi mi?

280 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Corona virüs ve sokağa çıkma yasağı ile ilgili yorumlarıyla gündeme gelen Elon Musk, bu kez bütün fiziksel mal varlığını satacağını duyurdu. Bugün Twitter üzerinden “Tesla paylarınin çok pahalı olduğunu düşünüyorum.” ile başlayan bir seri tweet, istiklal çağrısı ve bazı şiir dizelerinden sonra bütün fiziksel mal varlığını satacağını ve ev sahibi olmayacağını bildiren tweetler ile devam etti.

Elon Musk tweetleri ile yine gündemde

Hisse fiyatları ile ilgili attığı tweetten sonra elektrikli vasıta üreticisinin payları yüzde 9.3 oranında düşüş yaşadı. Daha sonra yaptığı “Neredeyse bütün fiziksel mal varlığımı satıyorum. Ev sahibi olmayacağım.” tweeti ile akıllarda soru işareti bıraktı.

Bu tweetin sonrasında ise kız dostu olan ünlü sanatçı Grimes’ın ona sinirli olduğunu söyledi. Toplam sayısal değeri 100 milyon dolara kadar çıkan yedi adet evin sahibi olan Musk, kız dostu ile Pazartesi günü bebek beklediklerini de duyurdu.

Yanıtlarda gelen “Nakit paraya ihtiyacın olduğun amacıyla mi satıyorsun?” sorusuna ise “Paraya ihtiyacım yok. Kendimi Mars ve Dünya’ya adıyorum. Mal zenginliği yalnızca ağırlık yapıyor.” cevabını verdi. Diğer yanıtlarda ise hayranları ve takipçileri tedirginliklerini dile getirdiler.

Tesla’nın California’daki fabrikası ABD körfez bölgesinde yapılan sokağa çıkma yasağı kararı sebebiyle kapalı halda. Bu açıklamalar ardından sosyal medyada “Elon Musk’ın hesabı mı hacklendi? tipinde sorular gündeme gelmeye başladı. Ancak, şu anda bu tür bir hal görünmüyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.