Sosyal Medya

Elon Musk çok kızacak: Twitter çalışanlarının konuşmaları sızdırıldı

Elon Musk, geçtiğimiz aylarda Twitter satın alımıyla gündeme gelmişti. Twitter çalışanları, Elon Musk tarafından başlatılan #TwitterAllHands etiketini şirket kümesinde eleştirdi. Bir kullanıcı, yapılan yorumları toplumsal medya üzerinden paylaştı.

Twitter çalışanları, Elon Musk’ın tutumlarını eleştirdi

Dünyanın en büyük toplumsal medya platformlarından biri olan Twitter, bir müddettir Elon Musk ile gündeme geliyor. Şirketi 44 milyar dolara satın alacağını açıklayan Musk, Twitter ile ilgili yeni amaçlar belirlediğini açıkladı.

Twitter’ın daha fazla kullanıcıya hitap etmesini isteyen Musk, Twitter çalışanlarıyla çeşitli hususlar üzerine soru-cevap aktifliği düzenledi. Musk, şu an 230 milyon kullanıcıya sahip olan toplumsal medya platformunun 1 milyar kullanıcıya erişmesini istiyor.

elon musk cok kizacak twitter calisanlarinin konusmalari sizdirildi 0

Musk, Benny Johnson tarafından paylaşılan ekran kaydına “İlginç” yorumunda bulundu. Musk’ın sızdırılan görüntü ile ilgili nasıl bir adım atacağı şimdi bilinmiyor.

Twitter’da çalışan yazılım mühendisi Ryan Tanner, “Bu platform hakkında tek bir dengeli cümle kuramayan ve bir Qanon adayının ölçülü bir aday olduğunu düşünen şahsa şirketi sattığı için idare konseyine teşekkür ederim.” tabirlerine yer verdi.

Musk, seçimlerde Mayra Flores’i destekleyeceğini açıklamıştı. Qanon ile ilgili tezleri yalanlayan Flores, “Hiçbir QAnon komplosunu asla desteklemedim. Yanlış bilgi yayan birebir makale bunu açıkça belirtiyor. Çok sol, güçlü muhafazakar bedellerim için bana saldırıyor. Artık Meksika doğumlu birinci Kongre Üyesi olduğum için amaç gösteriliyorum.” dedi.

Siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında ve SDN Forum’da paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/twitter-calisanlarinin-elon-musk-yorumlari-sizdirildi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu