Oyun

Electronic Arts’tan Yüzüklerin Efendisi hayranlarına müjde!

John Ronald Reuel Tolkien’in yazdığı Yüzüklerin Efendisi (The Lord of the Rings) kitabı, Peter Jackson’ın 2021’de sinemaya uyarlamasıyla bir dönüm noktası yaşadı. Üçleme halinde olan sinema serisi, yıllardır kıymetli bir izleyici kitlesine uzandı. Oyun dünyasının en değerli şirketlerinden Electronic Arts, The Lord of the Rings hayranlarını sevindirecek bir haber verdi.

Electronic Arts, “The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth” taşınabilir oyununu duyurdu

Akıllı telefon teknolojisi geliştikçe taşınabilir oyunların popülerliği de son yıllarda artmaya başladı. Electronic Arts da tam bu emele yönelik bir teşebbüste bulundu. Şirket, Yüzüklerin Efendisi hayranlarının da merakla beklediği The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth isimli taşınabilir bir oyunu piyasaya çıkaracağını duyurdu.

electronic artstan yuzuklerin efendisi hayranlarina mujde 0 mBlUyYyi
Electronic Arts’ın “The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth” için paylaştığı görsel

Taşınabilir oyun severlerle Yüzüklerin Efendisi hayranlarını sevindiren gelişmeye bir hoş haber de şirketten geldi. Electronic Arts, The Lord of the Rings taşınabilir oyunun büsbütün fiyatsız olacağını duyurdu. Öte yandan şirket, mevzuya ait öteki bir detay paylaşmadı. EA, tanıtımda şu tabirleri kullandı.

Electronic Arts(EA), The Saul Zaentz Company’nin bir kısmı olan Middle-earth Enterprises ile yeni bir sistemin geliştirilmesi için iştirak kurdu. The Lord of the Rings RPG taşınabilir oyunu, büsbütün fiyatsız olacak. Electronic Arts(EA), taşınabilir oyun koleksiyonunu genişletiyor.

electronic artstan yuzuklerin efendisi hayranlarina mujde 1 lpBHO41J

Öte yandan Electronic Arts, bu yaz birtakım bölgelerde hudutlu sayıda beta sürümüyle oyunculara sunulacak. The Lord of the Rings taşınabilir oyunu, söylentilere nazaran Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit’ten esintiler sunacak. Oyunla ilgili ayrıntılı açıklamaların yakında yapılması bekleniyor.

Siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya SDN Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/electronic-arts-yuzuklerin-efendisi-mujdesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu